Babinet.cz  /  Soutěže  /  Doplňte Sudoku a vyhrajte omlazující pleťový krém z kustovnice čínské

Doplňte Sudoku a vyhrajte omlazující pleťový krém z kustovnice čínské

10.1.2017 - redakce Babinet.cz

Bobule Goji se v tradiční čínské medicíně používají již více než 2000 let jako jeden z nejmocnějších antioxidantů. Goji má prokazatelné omlazující účinky. Pravidelnou aplikací krému Himalayan Goji dochází k povzbuzení buněčného metabolismu, urychlení vzniku nových kožních buněk a zjemnění pleti. Pleťový krém je vhodný pro všechny typy zralé pleti, pro muže i ženy. Má jemnou příjemnou texturu, nezanechává na pleti mastný film.

Doplňte Sudoku a 1 z vás vyhraje omlazující pleťový krém z kustovnice čínské!

Pro ty, kdo doplňují Sudoku poprvé Cílem Sudoku je umístit čísla v rozsahu 1 až 9 do políček herní plochy, kterou tvoří čtverec obsahující 9 menších čtverců. Velmi důležité je, že se v žádném z 9 čtverců, řádku a ani sloupci nesmí opakovat žádné z čísel. Jinak řečeno v každém z řádků, sloupců a menších čtverců musí být všechny čísla 1 až 9.

Po doplňění zadejte do políčka Čísla nad kontaktními údaji ve formuláři pod samotným Sudoku následující: čísla po sobě jdoucí z levého horního čtverce a z pravého dolního čtverce.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Barbora Šmídová - Ostrava

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

moravačka aja
14.1.2017 03:40

sudoku jsem odeslala ale nevím jestli jsem do sotěže zařazena,nikde se mi neobjevilo,že jste sudoku obdrželi.Jak se to dozvím?

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip