Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Prezentace Steilmann na únorovém Stylu

Prezentace Steilmann na únorovém Stylu

Redakce Babinet

Již řadu let trvá úspěšná spolupráce společnosti Steilmann Praha a české fotbalové reprezentace. Díky blížícímu se mistrovství světa ve fotbale toto spojení nabývá na významu. Prezentace společnosti Steilmann Praha na únorovém veletrhuStyl se ponese ve sportovním duchu.

Svoji účast na nejvýznamnějším českém oděvním veletrhu Styl, který se koná ve dnech 14. až 16. února 2006 v Brně, proto Steilmann Praha zaměří na tematiku módy a sportu. Fotbalové prvky se objeví v rámci prezentace v hale V (stánek číslo 135) i na módní přehlídce, která se uskuteční 14. února 2006 jako součást doprovodného programu veletrhu.

Spolupráce s českou fotbalovou reprezentací trvá od roku 1999, kdy společnost Steilmann Praha začala pro reprezentanty i celý realizační tým dodávat společenské oděvy určené zejména pro cestování týmu v rámci kvalifikace na EURO 2000. Od té doby připravuje pro fotbalisty ucelené kolekce každou sezonu. Čeští fotbaloví reprezentanti nosí modely značky STONES při společných cestách do zahraničí nebo při společenských událostech, jakou je například vyhlášení ankety Fotbalista roku.

Úsilí sportovců v rámci filozofie fair-play spojené s disciplínou a cílevědomým sebezdokonalováním vedoucím k úspěchu se stává pozitivním vzorem především pro mladé lidi. Tato filozofie je typická i pro životní styl prezentovaný pánskou kolekcí STONES.

Ohledně mistrovství světa ve fotbale, které proběhne v červnu a červenci v Německu, připravila společnost Steilmann Praha speciální sportovní kolekci nazvanou FIFA 2006. Jedná se o pánskou i dámskou módu pro volný čas. Základ kolekce tvoří T-shirty s motivy národních dresů a emblémů šampionátu, dále pulovry, bundy a kalhoty. Fotbalová kolekce FIFA bude vedle pánské kolekce STONES pro sezonu podzim/zima 2006/07 také částečně prezentována na přehlídce 14. února v Brně.

Čeští fotbalisté letos postoupili poprvé v historii samostatné České republiky na mistrovství světa. Společnost Steilmann Praha jim fandí a drží palce!!!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip