Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček knižních novinek od Albatrosu

Vyhrajte balíček knižních novinek od Albatrosu

8.12.2016 - redakce Babinet.cz

Vánoce se blíží a stál přemýšlíte, co nadělit dětem? určitě nezklame pěkná knížka. Zde je malá inspirace, o kterou si zároveň můžete i zasoutěžit.

Odvážná Vaiana – Legenda o konci světa - Filmový příběh

Ostrov Motunui stihlo prokletí a jediný, kdo může pomoct, je Vaiana  mladá dcera náčelníka kmene. Navzdory otcovu přání se vydává na dobrodružnou plavbu Tichým oceánem, při které najde poloboha Mauiho a navrátí srdce mateřskému ostrovu Te Fiti. Legenda o konci světa, ale také o přátelství a odvaze, které vše překonají!

Barbie a sestřičky Zachraňte pejsky Filmový příběh – vychází 5.12.

Barbie se sestřičkami se vypraví na tropický ostrov podpořit Chelsea na taneční soutěži. Provází je smečka rozpustilých štěňat. Bylo by to úžasné dobrodružství, kdyby se všechno úplně nezamotalo! Přečtěte si, jak Barbie v nové filmové roli zvládne porouchané auto, ztracené pejsky i přenocování pod hvězdami. Barbie se sestrami, rozpustilá štěňata, tropický ostrov a... nečekané trampoty!

Elena z Avaloru - filmový příběh

Přečtěte si tři dobrodružné příběhy o princezně Eleně - dospívající dívce, která zachránila své království před zlými kouzly. Než bude dospělá a bude se moci stát královnou, vládne zemi jako  korunní princezna s pomocí sestry Isabel, prarodičů, kamarádů - Naomi, Gaba a Matea, mladého čarodějnického učně, a třech okřídlených jaguárů jagraků. Korunní princezna Elena bude jednou skvělou vládkyní!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhají 2 knihy z této nabídky!

Nápovědu najdete na www.albatrosmedia.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
František Pizúr - Bochoř, Jan Řezanina - , Hana Halešová - Trhové Sviny, Jan Řezanina - Kamýk nad Vltavou

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip