Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Rána plná energie

Rána plná energie

Redakce Babinet

Každé správné ráno by mělo začínat vyváženou snídaní, která patří ke zdravému životnímu stylu. Podle výzkumu společnosti GfK* však pravidelně snídá jenom 69 % české populace. Všeobecně je známo, že součástí vyvážené stravy každého člověka by měla být také vláknina. „Právě proto přichází společnost Opavia s novinkou BeBe Dobré ráno vláknina a ovoce, která by měla pomoci k pravidelnému rannímu stravování. Samotná snídaně je jedním z důležitých jídel celého dne a měla by nám dodat pětinu denní energie,“ říká Monika Trnková, group produkt manager značky Bebe. A dále doplňuje: „Většina námi dotazovaných žen si uvědomuje důležitost vlákniny pro lidský organismus, především pak její důležitost pro trávicí systém. BeBe Dobré ráno vláknina a ovoce Vám jako součást vyvážené snídaně jistě pomohou, abyste se cítili dobře a plné energie.“

Tento produkt obsahuje celozrnné cereálie, fíky a o 70 % více vlákniny než je průměr v celé řadě BeBe Dobré ráno. Jako součást vyvážené snídaně Vám dodají energii na celé dopoledne. Vyvážená strava obohacená o vlákninu přispívá k dobrému trávení. Vláknina v určitém množství má příznivý vliv na fungování trávicího systému a napomáhá pocitu vnitřní rovnováhy.

BeBe Dobré ráno vláknina a ovoce jsou plné vitamínů a minerálů, mají dostatek celozrnných cereálií a jedno balení je vhodné jako součást vyvážené snídaně. Tyto sušenky navíc obsahují vlákninu, která má v určitém množství příznivý vliv na fungování střevního systému, tím reguluje trávicí systém a napomáhá pocitu vnitřní rovnováhy. Je všeobecně známo, že v tradiční české kuchyni není zastoupeno dostatečné množství ovoce, zeleniny a celozrnných výrobků, které jsou důležitým zdrojem vlákniny. Na druhou stranu si většina žen uvědomuje důležitost vlákniny pro lidský organismus. Hlavní cílovou skupinou jsou mladší a moderně zaměřené aktivní ženy, které se snaží žít a jíst zdravě.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip