Babinet.cz  /  Soutěže  /  TOP elixír nejen na zimu? Soutěžte o 100% šťávu z rakytníku řešetlákového!

TOP elixír nejen na zimu? Soutěžte o 100% šťávu z rakytníku řešetlákového!

5.12.2016 - redakce Babinet.cz

Trend dnešní doby? Zdravý životní styl. I proto přibývá lidí, kteří sportují, dbají na správnou životosprávu a s pomocí přírodních přípravků se snaží maximálně si upevnit zdraví. Třeba i tím, že svému organismu dodávají optimálním způsobem to, co mu chybí. Pokud jedete na stejné vlně, mohly by Vás zajímat přírodní doplňky stravy od renomované společnosti EkoMedica Czech, s.r.o. Jako jedna z mála ryze českých firem nabízí na trhu ucelenou řadu přírodních šťáv, které jsou k dostání na www.herbarna.cz.

Aktuálně můžete soutěžit se společností EkoMedica Czech o 3 půllitrová balení 100% šťávy z plodů rakytníku řešetlákového, každé balení v ceně 274 korun!

Rakytník řešetlákový aneb trocha historie

Všechno, co byste o této rostlině s oranžovými plody chtěli vědět, najdete jednoduše v internetové Wikipedii. Například to, že v lidovém léčitelství Mongolska, Sibiře i v některých oblastech Číny se rakytník užíval již v dávné minulosti při různých zdravotních problémech. V tibetské tradiční medicíně patří mezi vysoce efektivní regenerační prostředek, který se používá například pro podporu srdeční činnosti.

EkoMedica Rakytník 500 ml

Přírodní šťáva je získávána z rakytníkových plodů, které mají blahodárný vliv na správné fungování imunitního systému, srdeční činnost, metabolismus a aktivitu zažívacího traktu. Příznivě působí na kůži, na funkci sliznic oka, ústní dutiny i na sušší poševní sliznici. Plody rakytníku jsou bohaté na obsah vitaminu C, který je prospěšný nejen pro imunitu, ale také pro harmonii nervové soustavy, prospívá při únavě, ovlivňuje tvorbu kolagenu důležitého pro klouby, kůži a vlasy a působí také jako antioxidant. Šťáva EkoMedica Rakytník 500 ml neobsahuje chemické konzervanty a je k dostání na www.herbarna.cz za 274 Kč.

Nápovědu najdete u produktu v záložce ŠŤÁVY EKOMEDICA na www.herbarna.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Bohuslávková Lenka - Strakonice, Miroslav Tomášek - Toužim, Libuše Laschoberová - Kujavy

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip