Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Párty, na kterou nikdy nezapomenu

Párty, na kterou nikdy nezapomenu

Deniska, 14 let

Ráda bych se se s vámi podělila o svůj zážitek z diskotéky, na kterou nejspíš do konce života nezapomenu. Ten večer se tolika lidem změnil život, až se tomu těžko věří...

Byl to večer jako každej jinej, s kámoškou jsme se dohodly, že vyrazíme na nějakou pořádnou akci. Po dohadování kam půjdem jsme se šli podívat ta "patu" - to je tabule, kde jsou napsaný všechny chystaný akce. Jak jsme tak projížděly akcema, který nás nudily, jsme narazily na diskotéku na Hamrskách. Řekly jsme si, už jsme tam dlouho nebyly, tak razíme.

Asi v osm hodin jsme se začaly připravovat, vysprchovaly jsme se, načančaly, nastrojily, já jsem stihla ještě namalovat a učesat kámošku i sebe. Vyrazily jsem připravený zhruba ve čtvrt na deset. V půl desátý se disko rozjíždí a my to měli od jejího baráku 5 minut takže jme vyšli akorát.

Hned co jsme dorazily, sedly jsme si k nejbližšímu stolu u podia. Já jsem si sedla do vína ,tak jsem celej večer musela klečet jak na hambě. Asi po dvou hodinách, kdy jsem buď tancovala nebo klečela, byly kalhoty relativně suchý. Moje známá z aerobiku se tam už plazila po nějakým klukovi bylo na ní znát, že měla značně upito...... Řekla jsem si, fajn, byl to slušnej kluk se kterým chodila dva týdny tak to bude dobrý... Než jsem se rozkoukala moje kamarádka se kteroj jsem přišla, ležela uprostřed silnice a opilým hlasem volala, ať jí zvednu.

Večer nabíral na obrátkách, já jsem ani moc nepila, ale seznámila jsem se tam se suprovým klukem. Byl to skin, ale vysvětlil mi, že se k tý odsuzovaný sektě nepřidal a že když se v tom vyrůstá, tak to vypadá úplně jinak... Povídala jsem si s ním, byl super, tancovali jsme, povídali si, svěřovali se. On se nade mě pořád nakláněl a snažil se mě políbit, já jsem pořád uhýbala, nechtěla jsem to zkazit, ale po třetí třetince vína už jsem měla špičku a řekla jsem si, co vždyť ho už nikdy neuvidim. Šli jsme ven a seděli na parapetě. Moc krásně líbal... Byl tak něžnej... Byla tu ale skutečnost, že je skin.. Ale řikala jsem si jak může bejt tak svělej kluk za dobře s tou skvadrou.. Chvíli mi řikal, jak jsem skvělá atd.. moc dlouho netrvalo a on řekl, jestli nepůjdem na lavičku na druhým konci silnice. On ani nečekal, než něco řeknu a chytil mě za ruku a vedl mě přes silnici. Když jsme se opět začali líbat, tak mi pomalu svlékal džísku, kterou jsem měla na sobě, v tu chvíli jsem zbystřela a řekla si "vždyť jsem panna, já o to nechci přijít s klukem kterýho znám 3 hodiny!"

Řekla jsem, že už musím najít kamarádku a on řekl, že to nevadí a že na mě nebude pospíchat, byl tak ohleduplný a já věděla že mu nejde jen o to jedno... Dala jsem mu své číslo a on mi nabídl, jestli nechci jeho číslo přijala jsem a na oplátku mu dala své.

Hned po tom co jsem našla kamarádku naprosto na plech, jsem jí táhla přes parket, s tím že už jdem domů, ona už usínala a ten kluk, se kterým trávila celý večer, mi s ní pomáhal až k jejímu domu, kde jsem nocovala. Po cestě jsme potkali tu mou známou, jak tak odporně souložila s úplně jiným klukem než s tím, se kterým jsem ji viděla na začátku večera.. Když jsme přišli domu, kámoščiná máma byla pěkně nabroušená, měli jsme přijít ve dvě a přišli jsme něco málo po třetí. Poslala nás do postele, já jsem se snažila pořád mluvit, aby nepoznala že jsme něco pily - vzhledem k tomu, že jsem byla střízlivější. Odvedla jsem jí do postele a já jsem se šla ještě omýt a vyčistit si zuby. Její mamina stejně všechno prokoukla a byl z toho průšvih, ale to se stává...

S klukem, kterýho jsem tam poznala, si píšu a je super. Sice je o dost starší než já, ale vůbec mu to nevadí. Já jsem hlavně ráda, že jsem se v něm nezklamala, ale mrzí mě že jsem se zklamala v mojí známé, která si to tam rozdávala s nějakým pochybným týpkem...

Máte podobnou nebo jinou zkušenost? Chcete se s ní podělit s ostatními? Napište nám příběh svůj nebo svých blízkých a pošlete ho do redakce na info@babinet.cz. Třeba zrovna Vy pomůžete jiné ženě v podobné situaci, kterou jste řešila nedávno sama.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip