Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte poukaz na nákup kvalitních potravin přímo od českých farmářů

Soutěžte a vyhrajte poukaz na nákup kvalitních potravin přímo od českých farmářů

24.11.2016 - redakce Babinet.cz

Selské mléko a máslo, selská uzená krkovice, květový med, bezlepkový chléb nebo šťávy z čerstvého ovoce. Chtěli byste jíst tyto kvalitní české potraviny a nevíte, jak se k nim dostat? A přitom není nic jednoduššího, než se podívat na portál Nákupzfarmy.cz, kde si podle své chuti vyberete z nabídky českých farmářů s doručením až k vám domů.

Nákup z farmy.cz je unikátní projekt 18 českých soukromých farmářů a zpracovatelů, díky kterému se tou nejkratší cestou dostávají na váš stůl tradiční české potraviny té nejvyšší kvality. Máte jistotu, že všechny produkty jsou čerstvé, bez éček, umělých konzervantů, stabilizátorů a barviv. Všichni farmáři zapojení v projektu ručí svým jménem za vysokou kvalitu své produkce i za správné zacházení se zvířaty i půdou. „Například naše farmářská kuřata rostou ve volném chovu více než dva měsíce a nikoliv 35 dnů, jako je tomu ve velkochovech, takže jejich maso má úplně jinou kvalitu. Totéž platí o prasatech pro vepřové maso a uzeniny, jež jsou chována v maximálním komfortu a krmena až do hmotnosti zhruba 140 kilogramů, oproti  velkovýrobním porážkám zvířat jen o málo těžších než 100 kilogramů,“ přibližuje Tomáš Němec, zakladatel portálu.

Čerstvé mléko je šetrně pasterované a určené k okamžité spotřebě. Neobsahuje žádné konzervační látky a není nutno jej dále převařovat. Jelikož není narušeno žádným mechanickým zásahem, například odstřeďováním, zachovává si tak své typické vlastnosti, přirozený obsah smetany, lahodnou chuť i vůni. „Mléko je ihned po nadojení zchlazeno a po rychlém převozu z farmy do mlékárny pasterováno a plněno do lahví. Máte tak záruku, že pijete skutečně čerstvé přírodní mléko a nikoliv bílou vodu z krabice, která vydrží bez jakýchkoliv změn několik měsíců,“ doplňuje Tomáš Němec.

Část z nabídky výrobků si můžete koupit bez objednání přímo z dodávek, které zastavují ve smluvené časy na jedné z více než 1700 prodejních zastávek. Přijede za vámi prostě takové pojízdné tržiště, kde si můžete vybrat ze sortimentu mléčných výrobků, hovězího masa či kuřat a vajec. Další výrobky si předem objednejte prostřednictvím e-shopu www.nakupzfarmy.cz a na prodejní zastávce nebo výdejním místě si pak jen vyzvednete hotový a zkompletovaný nákup.

Službu mohou využívat obyvatelé Prahy a středních Čech, ale také třeba Hradecka, Pardubicka, Liberecka nebo Ústecka, a to od pondělí do soboty. Na portálu www.nakupzfarmy.cz zadejte svoji adresu a hned zjistíte, v jaký den a hodinu k vám zajíždí dodávka plná kvalitních a chutných potravin přímo od českých farmářů.

Projekt doplňuje a rozvíjí službu Mléko z farmy, která funguje již od roku 2010 a která využívá k doručování speciální „bučící“ vozy.

Odpovězte správně na soutěžní otázku 3 z vás vyhrají poukaz na nákup kvalitních potravin přímo od českých farmářů!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jiří Petrák - Praha, S.Doležalová - Ústí nad L., Jana Procházková - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip