Babinet.cz  /  Soutěže  /  Přípravky řady Aktivní zvíře pečují o zdraví domácích mazlíčků. Vyhrajte Dentaren gel a tričko!

Přípravky řady Aktivní zvíře pečují o zdraví domácích mazlíčků. Vyhrajte Dentaren gel a tričko!

21.11.2016 - redakce Babinet.cz

Pečujte o zdraví svých zvířat s přípravky Aktivní zvíře!

Veterinární přípravky Aktivní zvíře byly vyvinuty českými biology a veterináři ze společnosti Contipro. Díky unikátnímu složení s obsahem přírodních látek zajistí účinnou prevenci nebo léčbu řady zdravotních problémů domácích miláčků. Při dlouhodobém testování byla prokázána velmi vysoká účinnost přípravků Aktivní zvíře.  Důležitou součástí produktu je kyselina hyaluronová, která významně urychluje proces hojení ran. V nabídce je gel na hojení a zklidnění dásní Dentaren a přípravek pro podporu hojení špatně se hojících ran. Kyselina hyaluronová je také významnou složkou chrupavky a vnitrokloubní tekutiny, proto je hlavní složkou kloubní výživy Geloren dog.

Dentaren gel pro zdravé dásně vašeho psa

Psi stejně jako lidi mají své zdravotní problémy. V ústní dutině může dojít k zánětům dásní, které se projevují jejich krvácivostí a zápachem z tlamy. Tyto problémy způsobuje usazování zubního plaku, ten se postupně mění v zubní kámen. Pokud veterinář včas kámen odstraní, může zabránit vypadnutí zubů. Při tomto zákroku dochází k drobným poraněním dásní. Psi se často zraní i sami při okusování klacíků nebo jiných tvrdých a ostrých předmětů. Pro tyto případy byl vyvinutý Dentaren, přípravek ve formě gelu, který pomáhá drobné ranky v ústní dutině hojit. Dentaren obsahuje speciálně upravenou kyselinu hyaluronovou a účinné antiseptikum oktenidin, působící proti širokému spektru bakterií, hub a virů.

Vyhrajte Dentaren gel nebo tričko Aktivní zvíře!

Ceny

  1. místo  Dentaren gel + tričko Aktivní zvíře
  2. místo Dentaren gel
  3. místo tričko Aktivní zvíře

Odpověď naleznete na stránkách www.aktivnizvire.cz.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip