Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Vlasy rozčesané s lehkostí

Vlasy rozčesané s lehkostí

2.11.2016 - redakce Babinet.cz

Také se vám doslova ježí chlupy na rukou, když si po umytí kštice češete vlasy a cítíte, jak jednotlivé vlasy pod kartáčem doslova praskají nebo se přinejmenším cuchají? To si pak člověk může kupovat šampon za tisíce a stejně se efekt mine účinkem. Vlasy nevypadají vůbec zdravě. Jsou poškozené, zkrepatěné, zkrátka bez života…

Pokud máte stejný problém, BK Brazil Keratin má pro vás řešení v podobě rozčesávacího spreje s hřebenem v luxusní krabičce. Tato novinka je pro vás připravená za velmi výhodnou cenu, které nelze odolat.

Bezoplachový kondicionér s keratinovým hydrolyzátem s aloe vera a panthenolem nesmí chybět v žádné koupelně! Je elegantním, moderním pomocníkem pro regeneraci, výživu a modelaci vlasů. A čím vyniká? Obsahuje hydratační a regenerační panthenol a vlasy „opravující“ keratin a polyfunkční extrakt prvého Aloe Vera. Upraví pH do fyziologické úrovně.

Kondicionér stačí po umytí nastříkat na vlhké vlasy v potřebném množství. Pozor, neoplachujte! Tento vlasový prostředek zamezuje zacuchání a usnadní tak rozčesávání nepoddajných pramenů a vlasy se stávají lesklými, měkkými a načechranými. Potěší vás i příjemná vůně. Kondicionér se hodí pro všechny typy i délky vlasů.

Tohoto vlasového pomocníka si můžete díky praktickému 100 ml balení zabalit sebou na cesty. Pokud ho použijete s dalšími mycími přípravky z brazilkeratin.cz zamezíte krepatění vlasů, zlepšíte jejich celkové zdraví, sílu a lesk.

Abyste vaší kštici opravdu důkladně rozčesala, nezapomeňte, že je důležitý i výběr hřebenu. Dtangler zajistí tu nejlepší péči o vaše vlasy. Vlasový specialista BK BRAZIL KERATIN doporučuje luxusní krabičku, která obsahuje, jak Dtangler rozčesávací sprej, tak i Dtangler hřeben.

Barvu hřebenu v sadě si můžete zvolit sami. Stačí své požadavky napsat do poznámky k objednávce. V nepřeberném množství různých designů a barev si vyberete i ten nejnáročnější zákazník. Aktuální nabídku naleznete zde.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip