Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Praha  /  Přijďte si pro věrnou kamarádku na 18. ročník umisťovací výstavy koček bez domova

Přijďte si pro věrnou kamarádku na 18. ročník umisťovací výstavy koček bez domova

9.10.2016 - redakce Babinet.cz

Pokud toužíte po chlupatém kamarádovi, není hezčího skutku než pomoci těm bez domova. Na akci letos plánuje dorazit kolem 90 kočiček z útulků z Prahy a okolí. Všechny kočky i koťátka mají veterinární osvědčení.

Akci již každoročně pořádá Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi. „Loni se nám podařilo umístit 73 koček z 92 a doufáme, že letos dokážeme úspěch zopakovat. Věříme, že hodných lidí se srdcem na pravém místě je stále dost. Na výběr budou koťátka i dospělé kočičky. Řada z nich má za sebou nemilé věci, a přesto stále nezanevřely na lidské pohlazení. Každé umístění kočičky je pro nás obrovským úspěchem. Sebemenší byt je totiž větší než klec v útulku“, říká organizátorka akce Petra Soběslavská. Na kočičky se můžete přijít i jen podívat a přispět třeba pár drobnými na krmivo a další potřebné věci. „Naším největším přáním je kočičkám zajistit šťastný a spokojený kočičí život. Moc se těšíme na každého návštěvníka,“ doplňuje organizátorka.

KDE:  Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty UK, Na Slupi 16, Praha 2

KDY: 23.10.2016 od 10 do 17 hodin

ZA KOLIK: zdarma

Dopravní spojení:

Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty UK, Na Slupi 16, Praha 2, boční vchod Benátská 2, Praha 2

  • Tramvaj: Linky 6, 18 a 24, zastávka „Botanická zahrada”
  • Metro: Linka B, zastávka “Karlovo náměstí“

Více informací na: www.kocici-utulek.cz nebo na telefonu 603 225 948

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další tipy

Náš tip