Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Praha  /  Hotel Duo pořádá Dýňobraní se Světluškou. Podpořte dobrou věc

Hotel Duo pořádá Dýňobraní se Světluškou. Podpořte dobrou věc

3.10.2016 - redakce Babinet.cz

Ve čtvrtek 6. října se na zahradě čtyřhvězdičkového Hotelu Duo na Praze 9 bude konat Dýňobrání, aneb charitativní trh pro Světlušku. Návštěvníci dýňobraní se od 15.30h mohou těšit na vyřezávání dýní, ochutnávku dýňových specialit nebo třeba na soutěž. Vstupné, které zahrnuje uvítací skleničku i dýni na vyřezávání, je 99 Kč za celou rodinu. Výtěžek z celé akce bude věnován Světlušce. Ta pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením.

Již druhý ročník Dýňobraní se Světluškou rozjasní v odpoledních hodinách zahradu Hotelu Duo. Zde bude pro rodiče s dětmi i jednotlivce připraven bohatý doprovodný program, během kterého si budou moci návštěvníci vyzkoušet vyřezávání dýni, ochutnat dyňové speciality nebo si udělat profesionální fotky ve fotokoutku. Po setmění dojde i na společné rozsvícení dýní.

Vstupné na trh je ve výší 99 Kč / rodina. Výtěžek z celé akce bude věnován Světlušce na podporu dětí a dospělých s těžkým zrakovým postižením. Kromě výtěžku ze vstupného bude možné Světlušku podpořit i nákupem pokrmů a produktů, které budou prodávány během charitativního odpoledne na zahradě Hotelu Duo.

KDE:  Hotel Duo Praha 9

KDY: 6.10.2016 od 15:30 hod

ZA KOLIK: rodinná 99 Kč

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další tipy

Náš tip