Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte pro svého psa vysoce kvalitní krmivo, které respektuje jeho přirozené potřeby.

Vyhrajte pro svého psa vysoce kvalitní krmivo, které respektuje jeho přirozené potřeby.

27.9.2016 - redakce Babinet.cz

Zmínky o soužití člověka a psa jsou historicky doložené z doby 12 000 let př. n. l. Pes se stal životním partnerem člověka a během společného soužití mu přizpůsobil svou potravu.

Společnost Vafo Praha proto nabízí inovovanou řadou Carnilove, která respektuje přirozené potřeby psa recepturami se 70 % podílem masa divokého původu ze soba, kachny, bažanta, krocana, jehněte, divočáka a lososa. Zároveň se vyhýbá rýži či bramborám a 30 % rostlinných surovin je tvořeno žlutým hráškem, tapiokou, lesním ovocem, zeleninou, bobulemi a bylinami.

Receptury Carnilove jsou unikátní v tom, že spojují hned několik specifik: neobsahují žádné obiloviny, ani brambory a jsou naopak tvořeny vysokým procentem masa z divokých zvířat. Navíc jsou k dispozici ve variantě pro štěně i dospělého psa, a to hned v sedmi bílkovinných kombinacích. Vysoce stravitelná krmiva Carnilove pokryjí veškeré potřeby psů už při malých krmných dávkách. Investice do krmiva pak má i ekonomický efekt. Jeden pytel krmiva vydrží výrazně delší dobu, navíc je trávicí trakt zvířete méně zatěžován.

Carnilove Salmon pro dospělé psy

Losos je zdroj vysoce stravitelných proteinů. Nezatěžuje trávení a má protizánětlivé účinky. Je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin, které pozitivně ovlivňují mentální vývoj, kardiovaskulární soustavu a metabolismus (snižují obsah krevního cukru). Maso a tuk z lososa zlepšuje kvalitu a vzhled srsti a kůže a také pomáhá předcházet degenerativním onemocněním zraku.

 

Carnilove Lamb & Wild Boar pro dospělé psy

Jehněčí a divočák tvoří perfektní kombinaci proteinů, bohatou na přirozené živiny, s vysokým obsahem kvalitních a vysoce stravitelných a využitelných proteinů. Jehněčí je zdrojem stopových prvků, zejména selenu, železa, zinku a vitamínů skupiny B a nenasycených tuků. Maso z divočáka je velmi bohaté na proteiny a zároveň má nízký obsah tuku, proto přispívá k udržení perfektní kondice a nezvyšuje hladinu krevního cholesterolu.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás mohou vyhrát krmivo pro dospělé psy s lososem a s jehněčím a masem z divočáka.

www.carnilove.cz

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Věra Dlouhá - Rváčov, Šárka Fenclová - Turnov, Henryk MOLIN - Smilovice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip