Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte s Elnino.cz o 3 dárkové sady Orofluido

Soutěžte s Elnino.cz o 3 dárkové sady Orofluido

7.9.2016 - redakce Babinet.cz

Dopřejte svým vlasům luxusní péči inspirovanou prastarými tradicemi berberských a egyptských žen. Vlasová kosmetika Orofluido se právem řadí mezi tu vůbec nejkvalitnější vlasovou kosmetiku na trhu. Vy máte jedinečnou příležitost vyzkoušet ji!

Legendární zlatý olej Orofluido Beauty Elixir dodá vašim vlasům pozoruhodnou hebkost a lesk již po první aplikaci. Právem je tento zázračný olej označován jako tekuté zlato pro vaše vlasy. Tajemství a úžasné výsledky jsou zásluhou 3 přírodních olejů – arganového, Cyperus oleje a lněného oleje. Snadno vstřebatelný olej s omamnou vůní vanilky vás přenese do fascinujícího světa orientálních vůní a běžnou péči o vlasy pozvedne na výjimečný rituál. Součástí jedné ze 3 dárkových sad, o které máte možnost s parfumérií Elnino.cz soutěžit je i výživná vlasová maska Orofluido Mask, která dodá vašim vlasům hedvábnou texturu, zářivý lesk   a lahodnou vůni.

Toužíte vyzkoušet luxusní vlasovou kosmetiku Orofluido? Stačí jen odpovědět správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají dárkovou sadu vlasové kosmetiky Orofluido.

Správnou odpověď naleznete na www.parfemy-elnino.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Emilie Růžičková - Jesenice, Jarmila Fryčová - Ostrava, Lenka Klímová - Dolní Bousov

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip