Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Královéhradecký kraj  /  Trutnovský jarmark

Trutnovský jarmark

2.9.2016 - redakce Babinet.cz

Zajeďte si do Trutnova na tradiční Trutnovský jarmark.

Trutnovský jarmark každoročně předznamenává, že je první zářijová neděle, takže skončily letní prázdniny, začíná škola a také nová kulturní a společenská sezona. Letos se jarmark uskuteční v neděli 4. 9. od 9:30 do 18:00 hodin. Čeká vás opět Krakonošovo náměstí i pěší zóna - centrum plné stánků s ukázkami řemesel a prodejem rukodělných výrobků, občerstvení a dalších pochutin.

Celodenní program nabídne na hlavním pódiu koncerty různých hudebních žánrů, např. to budou POULIČNÍCI, mladá kapela CROSSBAND, revival JAM & BAZAR, skupina HODINY (jako předkapela při koncertě skupiny Kryštof si v Trutnově získala řadu nových příznivců), PETRA JANŮ s kapelou AMSTERDAM. Uvidíte tam také DOG DANCE - tanec cvičitelky Vandy se psem Brendou a POLE DANCE - tanec u tyče. Prostor před Muzeem Podkrkonoší bude tradičně patřit několika pohádkovým představením pro děti.

Zajištěny budou i atrakce a další zajímavosti. Věřme tedy, že tomu všemu bude přát i počasí, aby se Trutnovský jarmark mohl stát opět zajímavou a příjemnou akcí na začátku nové sezony.

KDE:  Trutnov

KDY: 4.9.2016 od 9:30 do 18:00

ZA KOLIK: zdarma

více na www.ictrutnov.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip