Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o rodinné vstupenky do Muzea Grévin Praha

Soutěžte o rodinné vstupenky do Muzea Grévin Praha

30.8.2016 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte rodinné vstupné do nejzábavnějšího muzea voskových figurín Grévin Praha, kde máte příležitost k setkání s českými i světovými legendami z oblasti sportu, kultury, historie, politiky a showbyznysu. A nyní nově můžet objevit i Svět Tomáše Bati.

V Muzeu Grévin objevíte svět plný hvězd a osobností!

Na špičkovém provedení soch všech osobností pro Českou republiku spolupracovaly s početným uměleckým týmem odborníků Grévin Paris i známé české tváře jako Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Aňa Geislerová, Dagmar Havlová, Tereza Maxová, Jolana Voldánová, Roman Šebrle, Dominik Hašek a Petr Čech. A dokonce i ti, kdo stojí za úspěchem Krtečka a Spejbla a Hurvínka.  Unikátní koncept „Grévin – muzeum, které žije“ nabízí překvapující cestu napříč různými časovými epochami, která je umocněna propracovanou scénografií, dokonalými kostýmy a účesy a v neposlední řadě hudbou a světelnými efekty. Celá expozice je zpracována i jako cesta napříč historií a kulturou, každá socha v ní má svou roli či scénu. Scénografie do detailu ilustruje dobu a dodává celému zážitku realistický nádech.

Elvis Presley ožívá v Muzeu Grévin jako Srdcový král!

O víkendu 10. – 11. září propadne celé muzeum „elvisománii“ a nezapomenutelným hitům nesmrtelného zpěváka. Muzeum ožije tentokrát i muzikálem! Na scéně Grévinu Elvise představí herci a zpěváci Divadla Kalich. Nabídnou divákům ochutnávku právě připravovaného muzikálu Srdcový král, jehož premiéra proběhne v tomto divadle 21. září. Připraven je i další zábavný program věnovaný rock´n´rollovému králi. Elvisů bude plné muzeum! Vystoupí tu nejen hvězdy nového českého muzikálu Srdcový král, ale celý zástup Elvisů, kteří budou návštěvníky bavit v průběhu víkendu. To není vše. Pro návštěvníky je připravena kvízová hra napříč muzeem, dostanou možnost vyzkoušet si hru na bicí a jiné nástroje v rámci rytmického workshopu. Na návštěvníky, kteří dorazí do Grévinu převlečeni v tematickém kostýmu Elvise, čeká odměna v podobě voucheru na vstupné do muzea 1+1.

Přijměte srdečné pozvání na tuto akci nebo zodpovězte soutěžní otázku věnovanou rock´n´rollovému králi a vyhrajte rodinné vstupenky do Muzea Grévin!

Tři vylosované odpovědí budou odměněny rodinnou vstupenkou do muzea voskových figurín Grévin Praha. Na rodinnou vstupenku mohou muzeum navštívit 2 dospělí a 2 děti nebo 1 dospelý a 3 děti.

Nápovědu hledejte na webu Muzea Grévin http://www.grevin-praha.com/cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Markéta Dvořáková - Žďár nad Sázavou, Miroslav Vokatý - Nymburk, Ivo Siuda - Bohumin

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip