Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte Geloren dog nebo tričko!

Vyhrajte Geloren dog nebo tričko!

28.8.2016 - redakce Babinet.cz

Pečujte o zdraví svých zvířecích kamarádů - vyzkoušejte přípravky Aktivní zvíře!

Pejsek se stal součástí vaší rodiny a vy si jistě přejete, aby byl po vašem boku zdravý a šťastný. Toho můžete docílit mimo jiné vhodnou stravou. Potravinové doplňky řady Aktivní zvíře byly vyvinuty českými odborníky ze společnosti Contipro. Unikátní složení s obsahem přirozených látek zajistí účinnou prevenci nebo podporu léčby řady zdravotních problémů domácích mazlíčků.  Důležitou součástí produktů je kyselina hyaluronová. Tato látka se přirozeně vyskytuje v těle (např. v kloubech) a usnadňuje proces hojení ran. V nabídce jsou tablety Geloren dog pro zdravé klouby a šlachy, gel Dentaren na ošetření dásní a další přípravky.

Geloren dog pro zdravé klouby vašeho psího miláčka

Stejně jako u lidí vlivem stárnutí, zvýšené námahy, vrozených vad nebo úrazu dochází i u psů k poškození kloubů. Chůze je v takovém případě pro psa bolestivá a my si můžeme všimnout, že kulhá a není ve své kůži. Pro tyto případy se výborně hodí přípravek Geloren dog, který působí i preventivně.

Geloren dog je veterinární přípravek pro komplexní výživu kloubů a šlach psů. Obsahuje pět účinných látek – speciálně upravenou kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát, glukosamin, hydrolyzovaný kolagen a želatinu. Želatinové tablety s příchutí uzené šunky umožňují pohodlné dávkování. Zlepšení zdravotního stavu přichází již po 14 dnech.

Vyhrajte balení želatinových tablet Geloren dog nebo tričko Aktivní zvíře!

Ceny:

  1. místo  Geloren dog
  2. místo Geloren dog
  3. místo tričko Aktivní zvíře

odpověď naleznete na stránkách www.aktivnizvire.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Sobolíková - Horní Planá, Dagmar Ondřejková - Praha, Hana Krištofová - Česká Skalice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip