Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Jaké jsou výhody nábytku z dubového masivu

Jaké jsou výhody nábytku z dubového masivu

25.5.2016 - redakce Babinet.cz

Klasika nestárne, ale zraje. O nábytku z dubového masivu to platí bezezbytku. Stylový nábytek z masivu udělá radost především v domácnostech, kde si potrpí na vytříbený styl a nadčasovou krásu. Navíc díky jedinečné kresbě dubové dřeva můžete mít ve své domácnosti opravdový originál, nikoli pouze seriový nábytek z velkých obchodních domů. Klasický styl i luxusní designové kousky z dýhy i masivu, to je sortiment českého výrobce Triant s dvacetiletou tradicí.

Obývací pokoj nebo jídelna jsou často první vizitkou hostitelů

Pojďte s námi na návštěvu klasického interiéru s nádechem dubového dřeva. Posaďte se k jídelnímu stolu, který lze také při návštěvě zvětšit praktickým vysunutím. A relaxujte v elegantně vybavené jídelně s prosklenou vitrínou a dubovými skříňkami s krásnými detaily například v podobě luxusních uchytů. Vychutnejte si svůj nedělní oběd opravdu stylově! S klasickým nábytek se budete cítit vznešeně a na úrovni nejen v jídelně, ale i v obývacím pokoji, domácí pracovně nebo ložnici. Řemeslně dokonale zpracované výrobky jsou stoprocentně „made in Czech republic“ a každý z nich je jedinečný originál. Široký sortiment nábytku Triant je nejen elegantní, ale také velmi komfortní a vyniká mimořádně dlouhou životností.

Kvalitní dubový nábytek s jedinečnou kresbou dřeva

Pokud jste milovníkem přirozeného vzhledu a hledáte jednoduchý elegantní design, inspirujte se kolekcí Regata, která přináší stylový nábytek z dubového dřeva. Dubové dřevo je velmi tvrdé a odolné, s nádhernou originální kresbou. Díky jeho přirozeně světlé barvě prosvětlíte například i menší místnosti. Světlejší tony se výborně hodí do menších a tmavších interiérů, nebo jako kontrast k výrazně barevné stěně.

Zbrusu nová kolekce nábytku Regata je vyrobena z masivního dřeva, velký důraz je kladen na kvalitní provedení a výběr materiálů, proto vám nábytek vydrží opravdu dlouhá léta. Samozřejmostí je možnost úpravy na míru. Osvědčený český výrobce nábytku Triant upraví rozměry i konfigurace skříněk přímo pro potřeby vašeho interiéru.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip