Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Bokovka je o víně

Bokovka je o víně

Redakce Babinet

Bokovka. Příjemná, lehce plynoucí americká komedie, která v roce 2004 svou neotřelostí tak okouzlila, že získala Oscara za nejlepší scénář. Je o životě, o vztazích mezi lidmi, muži a ženami, ale především – o víně. Není tedy divu, že se jí parta českých umělců nechala inspirovat při zakládání své vinotéky v hlavním městě a dala jí stejné jméno. Bokovka už tedy od nynějška není jen názvem zajímavého amerického nezávislého snímku, ale i pohodového místa, kde si všichni vinaři mohou užít nezapomenutelných chvílí nad svým oblíbeným nápojem.

Přikládáme osobní pozvání Jana Hřebejka

Milí přátelé,

v půlce prosince jsme s přáteli otevřeli vinotéku v Pštrosově ulici č. 8. Jmenuje se Bokovka a jejími majiteli jsou režiséři Jan Hřebejk a David Ondříček, grafik Aleš Najbrt, sběratel Jan Bejšovec, fotograf Tono Stano a malíř Stanislav Diviš. Bokovka je wine bar s delikatesami, nekouří se tam, ale zato na požádání dostanete zdarma talířek s výborným olivovým olejem a chlebem. Nabídku vín i jídla budeme postupně rozšiřovat, zatím teprve začínáme, ale věříme, ze už dnes u nás najdete vynikající vína v překvapivém poměru kvalita-cena. Doporučujeme jak naše rozlévané víno, tak i vyzrálá vína z Bordeaux a mimořádnou nabídku nejlepších šampaňských za skvělé ceny! Prostředí je decentní a osobité, hudba harmonická a nerušící.

Věříme, že budete spokojeni a doporučíte tuto vinárnu i svým známým. Otevřena je denně od 16 hodin do noci. Pro případ akcí jsme schopni dodat catering od prvotřídních kuchařů.

Jménem majitelů Vás srdečně zvu!

V úctě Jan Hřebejk

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip