Babinet.cz  /  Tvůrčí dílna  /  Papír  /  Sladký motýlek

Sladký motýlek

29.2.2016 - AndreaP.

Tento tvořivostní výrobek je prostě ideální hned z několika důvodů. Prvním z nich je ten, že je rychle vytvořený a zvládnout ho i děti. Vše potřebné máme většinou doma. Druhý je ten, že je to pak ideální dáreček, když potřebujeme obdarovat více dětí nějakou drobnůstkou - třeba právě o nadcházejících Velikonocích. Dalším důvodem je pak také to, že lze připsat krátký text a máme originální blahopřání. A v neposlední řadě je zřejmý fakt, že nemusíme dělat jen motýlka, ale jakýkoliv jiný tvar. Jdeme na to ...

Potřebujete:

  • barevné papíry případně barevné filcy
  • nůžky
  • lízátka

 

Z tvrdého papíru či v případě pevnějšího podkladu tak z filcu vystřihněte požadovaný počet přiložených šablon, které nejprve překreslíte.

Uprostřed poté mírně dvakrát prostřihněte na zasunutí dárku. Nemusí jít jen o lízátko, použít můžete například tužku, pastelku v barvě motýlka, u holčiček pak třeba náhrdelník z korálků a podobně.

 

Pochlubte se ostatním svými nápady a inspiracemi i vy! Posílejte je na email tvurcidilna@babinet.cz a podílejte se tak na tvorbě obsahu této nové rubriky. Za určité období poté vždy vyhlásíme soutěž, do které budou zařazeny došlé náměty, kdy budete moci hlasovat, kdo z vás měl nejlepší nápad a jeho autora pochopitelně odměníme !

(zdroj fotografie - Flickr.com)

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tvůrčí dílny

Náš tip