Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte kosmetický balíček nebo vstupenky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Vyhrajte kosmetický balíček nebo vstupenky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

22.2.2016 - redakce Babinet.cz

V předjarním týdnu se představí již 21. veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se uskuteční ve dnech 11. a 12. března 2016 v moderních halách areálu PVA EXPO Praha – Letňany.

Své novinky ze světa profesionální kosmetiky, kadeřnictví a péče o své fyzické i duševní zdraví představí více než 300 vystavovatelů. V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging, péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat nejen přední odborníci z kosmetického oboru, ale též odborníci na masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka a další obory.

Nelze opomenout ani nové trendy v líčení, účesech a odívání – look 2016. Nejznámější kosmetické značky a trendy budou prezentovány již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera i Štěpánky Podroužkové, stejně tak na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické show Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková, Honza Špilar a další úspěšní kadeřníci i výherci soutěží. Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání řady českých miss a dalších známých tváří, za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek.

K bohatému programu budou nedílně patřit každoroční prestižní klání. K „highlights“ patří dlouho očekávaná týmová soutěž Pavla Bauera „CREATIVE IMAGE TEAM“ (tým tvoří vizážista, kadeřník a modelka), kteří budou tentokrát vybráni z fotografií na semifinálové téma „Bohemian Folk“. Vybraných osm týmů bude soutěžit přímo na veletržním podiu, což bude jistě velmi zajímavé. Další prestižní soutěží bude „FOTOMAKE-UP“ pořádaný skvělou vizážistkou a mezinárodní mistryní 2002 Štěpánkou Podroužkovou, tentokrát na téma „Season make-up“. Nelze opomenout ani soutěž v nail artu, která bude opět o kresbě, nadání a kreativitě, soutěž v prodlužování a zahušťování řas, juniorské soutěže, nebo soutěž věnovaná především dobré fyzické kondici a vypracovanému tělu mužů i žen pod názvem Beauty & Fitness Cup

Další informace, fotogalerii, videa a zajímavé soutěže pro návštěvníky najdete na našem webu: www.worldofbeauty.cz, nebo facebooku: www.facebook.com/kosmetickyveletrh

Co můžete vyhrát?

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2016

2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2016

3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2016

Výhry dodala:

Firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 11. a 12. března 2016

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
1. místo: Divišová - Praha, 2.místo: Zuzana Paierová - Klecany, 3.místo: Petr Varha - Mělník

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip