Babinet.cz  /  Magazín  /  Testujeme  /  Čtenářky opět testovaly hry od Dino Toys. Které vám doporučují?

Čtenářky opět testovaly hry od Dino Toys. Které vám doporučují?

21.1.2016 - redakce Babinet.cz

Vánoce jsou sice již na námi, ale i tak je spoustu příležitostí ke koupi vhodného dárku, at už k narozenim či svátku, pro naše nejmenší. Pro rozvoj dítěte jsou určitě ideální stolní hry a proto pro vás máme další recenze na společenské hry od značky Dino Toys, které pro vás testovaly naše čtenářky.

V prvním testu naleznete recenze na hry Krtkův soubor her a Moje první hra.

Paní Alena Smažíková otestovala hru Krtkův soubor her:

Mám ještě ani ne tříletou slečnu. Hra se jí okamžitě zalíbila obrázky krtečka. Maličko jsem se bála v jaké kvalitě bude pexeso a domino. Karton je ale pevný a pokud ho nebude dítě kousat, tak asi i vydrží. Možná bych uvítala, kdyby hra obsahovala místo klasických figurek nějaké postavičky, třeba krtka nebo ostatních zvířátek. Pak bych maličko změnila design hracích ploch. Jsou sice krásné barevně, ale potom se v nich maličko ztrácí políčka pro figurky - příkladem je Krtečku, nezlob se! pro 6 hráčů. Byla bych raději aby bylo uvedeno, že je pouze 5 her. Jedno Krtečku nezlob se je pro 4 a druhé pro 6 hráčů a napsané je jako dvě hry v souboru. Bylo by asi lepší, pokud by bylo místo druhého Krtečka zařazeno Krtečku s obrázky a přídaná jedna obrázková kostka. Naše malá sice už ví, že jsou čísla, ale rozhodně by sama nic neodehrála. Pokud by ale bylo Krtečku s obrázky, tak by byla určitě ještě nadšenější a hrála by si i sama proti sobě ;) Dcerka si hru velice oblíbila a chce jí hrát skoro denně (zatím jsme hlavně na Krtečku, nezlob se! pro 4 hráče, pexesu a dominu, i když máte občas vlastní pravidla.:-) )

Děkuji za možnost testování!

Paní Jana Horská testovala hru Moje první hra:

Jelikož jsem vyrostala na příbězích o krtečkovi, tak má volba hry pro mou tříletou dcerku byla jasná. Přiznám se, že deskové hry jsem s dcerkou zatím moc nehrála, takže mě upoutala, již svým názvem - Moje první hra. Musím ocenit opravdu kvalitní provedení celého obsahu - od hrací plochy až po kartičky. Dcerka začala od září chodit do školky, takže tato hra nám úžasně pomáhá podporovat rozumový rozvoj. Přiznám se, že je to obrovský duševní relax i pro mě, a to díky vyobrazeným poslavičkám, které mě vracejí do dětství!

Maminky, mohu jen doporučit!!

Děkuji za testování!

Přečtěte si náše první testování, kde naleznete recenze na hry Kvak!, Dostihy a sázky Junior a hru ryze pro „dospěláky“  Explosive love.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip