Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Oblečte se hezky v každém věku

Oblečte se hezky v každém věku

Redakce Babinet

Můj styl – do 25 let

Nebojte se módy! Experimentujte, riskujte a dělejte si radost! Nedržte se svého zažitého stylu! Chce to jen chuť a odvahu ke změně!

Mladí do 20 let obvykle pořád ještě hledají nebo formují svůj módní styl. Stále častěji však i mladí lidé upřednostňují pohodlí před módními výstřelky. S kolekcí OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) získáte obojí – pohodlné oblečení podle posledních módních trendů.

Mladé ženy začínají ve věku kolem 20 let dávat před módními výstřelky přednost ženskosti v oblékání. Po opuštění školních lavic přicházíme poprvé do práce. Je vždy důležité udělat dobrý první dojem. Jasné je, že k tomuto účelu asi nejsou nejvhodnější džíny a tričko. Jestli však džíny milujete natolik, že si bez nich neumíte svůj den představit, doplňte je vhodnými exkluzivními doplňky. Zdůrazní vaši ženskost a sportovní ležérní styl pozvednou na styl luxusní. Vyberte si ze skvělých modelů OTTO na www.otto-zasilatelstvi.cz.

Jestliže chcete být krásnou, zvolte šaty s pleteným horním dílem a bokovou kostkovanou sukní. Přitáhnou pozornost všech kolemjdoucích.

Je vám méně než 25 a zajímáte se o další módní tipy OTTO? Čtěte zde.

Můj styl do 40 let

V žádném věku se nemusíte stydět zdůrazňovat svoji ženskost! Pokud si vyberete správně oblečení, které k sobě ladí a je podle poslední módy, můžete vypadat mladistvě a moderně i v případě, že vám je nad třicet! „Zralá žena” by se měla oblékat mladistvě, elegantně a žensky a měla by tak docílit především harmonie sama se sebou. Prvním krokem správným směrem je právě volba vhodného oblečení. Kolekce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz) vám nabídne, co váš šatník potřebuje.

Barvami podzimu jsou odstíny hnědé, žluté, oranžové, bordó a zelené. Ani s příchodem sychravých studených dní se nemusíte rozloučit se svoji sukní. Stačí si k ní obléct opět módní teplé punčocháče v kombinaci s kozačkami. Nezapomeňte také, že si nestačí obléct pouze teplý pulovr. Musíte dbát také na jeho módní střih. Přesto však vždy vybírejte tak, aby jste se v něm cítila pohodlně. Nikdy nekombinujte více než tři barvy oblečení. Ty navíc musí vzájemně ladit. Rádi bychom vám doporučili některé modely OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz), ve kterých se budete cítit vždy dobře a které zdůrazní vaši ženskost.

Sezónní barvou je zelená a její odstíny. Vyzkoušejte tento nádherný a zajímavě řešený svetr.

Je vám méně než 40 a zajímáte se o další módní tipy OTTO? Čtěte zde.

Můj styl do 55 let

Nezastavitelně se blíží studené dny a noci. To jsou chvíle, kdy začínáme vidět svět černěji než jindy. Nepodlehněte ledové královně! Vykročte na ulici v oblečení plném barev a své okolí začnete vnímat hned radostněji a veseleji. Barvy mají silný vliv na naši náladu. Mnoho lidí si myslí, že v zimě nikdo nevidí, co nosíme pod bundou a proto dbáme méně na výběr oblečení. Ale bundu jednou sundáte a když ne kvůli ostatním, tam kvůli sobě samé byste měla vždy být co nejlépe oblečena.

Dbejte také vždy na pohodlnost oblečení – je důležité cítit se příjemně a pohodlně celý den. Dovolte nám, abychom vám nabídli několik pohodlných modelů z kolekce OTTO (www.otto-zasilatelstvi.cz).

Nejpohodlnějším a stylově nepřehlédnutelným je oboustranné pletené pončo, ve kterém omládnete o deset let.

Je vám méně přes 55 a zajímáte se o další módní tipy OTTO? Čtěte zde.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz