Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte s Handy Praha o jídelní sady JANÉ pro děti!

Soutěžte s Handy Praha o jídelní sady JANÉ pro děti!

9.6.2015 - redakce Babinet.cz

Handy Praha je distributorem kvalitního kojeneckého a dětského zboží, a mimo jiné i výhradním dovozcem oblíbené španělské značky JANÉ.  Základem úspěchu jejích produktů byl vždy design a nové technologie. V celosvětovém měřítku je výrobce uznávaný jako špička v oblasti inovací. Výrobky prochází neustálým procesem zlepšování a přizpůsobují se měnícím se potřebám zákazníků, kterým nabízí takové prvky a funkce, jaké očekávají.

Prostřednictvím společnosti Handy Praha vznikla novinka speciálně pro český trh, kočár Jané Epic Crosswalk. Je to s podivem, ale maminky na celém světě mají rozdílné požadavky na vlastnosti kočárku, proto byl kočárek Jané Epic Crosswalk vyhotoven na míru českým rodičům, kteří očekávají lehkou konstrukci (10,6 kg), která je snadno složitelná (s redukcí až o 30 % oproti běžným modelům), prostornou korbu a velká kola odolná proti průrazu.  Dále ocení otočné sezení s nastavitelnou opěrkou zad s možností sklopení do lehu a sklopnou nožní opěrkou.

Čeští zákazníci mají zároveň vysoké požadavky na pohodlnou jízdu v terénu, proto má zadní náprava nezávislé odpružení. Přední otočná kola s aretací navíc umožňují snadnou manipulaci. Zadní náprava je navíc do tvaru otočeného písmena „C“, což umožňuje volnou chůzi a nehrozí kopání do kočáru. Pohodlí je u českého speciálu jednoduše na prvním místě. A hodí se i zdvojená parkovací brzda s ovládáním na rukojeti.

Kočárek má lehkou, ale tuhou konstrukci z aluminiových profilů kruhového průřezu. Každý rodič navíc ocení i jednotný upínací systém Pro-Fix, pomocí kterého lze kočár kombinovat s jakoukoli nástavbou jako je sportovní sezení, lůžko či autosedačka. Ušetří se tak nejen čas, ale i místo.

A nechybí ani nadčasový design a sladění do nejmenšího detailu. Jde o barevné sladění profilů kočáru, nebo praktický návlek na jeho madlo, který je příjemný na dotek a zabraňuje jeho zvýšenému opotřebení a znečištění. Potah kočáru je odolný proti vodě, větru, ale přesto prodyšný. V ceně je taška s přebalovací podložkou, originál pláštěnka s okénkem, zmiňovaný návlek na madlo a košík.

Další podrobnosti naleznete na webu: www.handypraha.cz nebo na facebookovém profilu: www.facebook.com/handyprahacz

 

Vylosovaní výherci získají:

1. místo: dárková jídelní sada JANÉ + slevový kupon na nákup zboží JANÉ 10%

2. místo: jídelní sada miska, lžička JANÉ + slevový kupon na nákup zboží JANÉ 10%

3. místo: jídelní příbor + cestovní box JANÉ + slevový kupon na nákup zboží JANÉ 10%

 

 

 

 

 

 

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
1. E.Zítková - Broumov, 2. A.Janstová - Turnov, 3. J.Hanusova - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip