Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte profesionální péči pro zpevnění pokožky celého těla v hodnotě 3 520 Kč

Vyhrajte profesionální péči pro zpevnění pokožky celého těla v hodnotě 3 520 Kč

5.6.2015 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte balíček špičkové kosmetiky Dr. Entner v podobě dvou unikátních produktů určených k totálnímu zpevnění pleti, pokožky a redukci celulitidy.

Balíček produktů je určen k péči o celé tělo. Obsahuje totiž vysoce účinný Zpevňující krém od české kosmetické značky Dr. Entner a luxusní péči proti celulitidě - krém Celulit Forte. Zpevňující krém je speciálně určen pro péči o obličej, krk, dekolt či hřbety rukou.  Obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek, díky níž pomáhá snižovat ukládání tuku, uvolňovat nadbytečnou vodu v tkáních, navracet elasticitu pokožky a pleti a samozřejmě hydratovat a zklidňovat pleť. Tu také prokrvuje a zvyšuje kožní metabolizmus.

Kromě zpevňování pleti je ale převážně teď, v letní sezóně kladen důraz také na zpevnění pokožky těla, hlavně těch partií, kde se objevuje celulitida. Druhý úžasný pomocník - Celulit Forte pomáhá redukovat tento nechtěný problém a zabraňovat vzniku nové celulitidy. Obsahuje kombinaci látek s obsahem sójových isoflavonidů (genistein), kofeinu, výtažku z bakterií spirulina platensis a karnitinu ve vysoké koncentraci.Jejich kombinovaný účinek vyvolává viditelnou redukci celulitidy v postižených oblastech (až 40%), redukci tukové vrstvy (na stehně až o 4cm), zpevnění kůže a její omlazení. Napomáhá fyziologické drenáži a uvolňuje nadbytečnou vodu ve tkáních. Určitě potěší i jeho jemná struktura, která se snadno vstřebá, nelepí a nezanechává mastnou stopu. Více se o produktech Dr. Entner dozvíte na www.drentner.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Štěrbová Mirka - Paskov

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip