Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte vstupenky na exkluzivní předpremiéru nové animované komedie Mimoni

Vyhrajte vstupenky na exkluzivní předpremiéru nové animované komedie Mimoni

2.6.2015 - redakce Babinet.cz

Na sklonku června chodby Centra Černý Most rozzáří žlutými barvami. Uskuteční se zde totiž exkluzivní předpremiéra nové animované komedie s názvem Mimoni, jejímiž hlavními protagonisty jsou právě žluté sympatické postavičky. Předpremiéra proběhne 24. června a zájemci mohou již od 15. června soutěžit o vstupenky na ni, a užít si pak film jako první z diváků. Na Central Plaze před prodejnou New Yorker bude umístěna fotostěna s vizuálem Mimoňů, u níž se všichni příznivci žlutých příšerek mohou nejen vyfotografovat, ale díky co nejvtipnějšímu snímku a správně zodpovězené soutěžní otázce může padesát z nich dokonce i vyhrát vstupenku na promítání 24. června. Další příležitost zhlédnout film v předpremiéře čeká na všechny facebookové fanoušky Centra Černý Most na jeho profilu www.facebook.com/centrumcernymost, kde bude připravena hravá soutěž - pexeso. Na koho se neusměje štěstí, může si film užít na oficiální premiéře v multikině CineStar v Centru Černý Most 25. června.

Ve znamení Mimoňů se také ponese oslava konce školního roku. V den vysvědčení, 30. června od 10 do 15 hodin, se mohou děti v Centru Černý Most potkat s opravdovým živým Mimoněm, který je za celoroční snahu ve školních lavicích odmění banány, ale také se s nimi ochotně vyfotografuje.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 5 z vás získá 2 vstupenky na exkluzivní předpremiéru!

Více informací k dispozici na www.centrumcernymost.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Lenka Vávrová Kladno, Dana Nováková - Brandýs nad Labem, Martina Vondráčková - Praha, Jan Dedera - Čakovičky, Irena Daňková - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip