Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Pacientů s chronickým zánětem střev přibývá, nemoc postihuje i malé děti

Pacientů s chronickým zánětem střev přibývá, nemoc postihuje i malé děti

28.5.2015 - redakce Babinet.cz

Zánětlivá onemocnění střev zasahují nejčastěji mladé lidi do 35 let. Nemoc se nevyhýbá ani kojencům a předškolákům. Klíčovou roli hraje včasná diagnóza a zahájení odpovídající léčby. Proto sdružení Pacienti IBD pořádá ve spolupráci s pěti specializovanými centry pro střevní záněty osvětovou akci „Dej si střeva dohromady!“, která probíhá v pátek 29. května od 9 do 13 hodin a při níž mohou zájemci zdarma zkonzultovat svůj zdravotní stav s odborníkem - gastroenterologem....celý článek, včetně rozhovorů s odborníky, naleznete ZDE


 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

ilonkakrat
23.6.2015 09:28

Já dětem dávám pro jistotu Laktobacily od Imunitu, dětem chutnají a jsem ráda, že mají střeva v pořádku a myslím tím i celé zažívání. obsahuje fenykl, takže dětem dělá jedině dobře. Jsem přesvědčená, že je chráním jak nejlíp umím.

Monina231
14.7.2015 08:02

Taky jsem moc spokojená s Laktobacily imunit, to si nemůžu vynachválit. Malá je bez prolémů. Fenykl je dobře známý svými zklidňujícími účinky. U prvního dítěte jsem měla pořád problémy a řešili jsme bříško a teď naprostý klid.

hanicka00
24.7.2015 12:53

Fenikl je i samotný hodně dobrý a v kombinaci s laktobacily IMUNIT, naše lékařka nám je doporučila, že určitě budeme spokojeni a jsme, malý je i sám klidnější, krom toho že má klidnější bříško, byl jednu dobu takový nervní a nevrlý,ael je vdět, že se mu vše zklidnilo nejen na porvchu :)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip