Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Potřebujete elektrokolo? Získejte ho zdarma!

Potřebujete elektrokolo? Získejte ho zdarma!

17.5.2015 - redakce Babinet.cz

Elektrokola jsou novinka, která potěší mladé i starší, zdravé i nemocné, zkrátka všechny, kteří se rádi projedou, kteří chtějí sportovat, nebo třeba jen ekologicky cestovat. Elektrokolo je vynález, který kromě svých technických kvalit a účelnosti také skvěle vypadá.

Česká značka elektrokol Apache Bicycles vyhlašuje společně s rádiem Kiss soutěžní projekt o elektrokola zdarma. Trápí vás zdraví nebo jste po úrazu a rádi byste se projeli na kole? Nebaví vás jízda tramvají, kde se v denní špičce mačkáte v davu? Nechcete čekat v dopravních zácpách v autě na cestách? Jste aktivní či vysloužilý sportovec a rádi byste si zvedli laťku? Potřebujete se udržet v kondici nebo jednoduše elektrokolo chcete? Tak právě pro vás je tento projekt!

Co se od vás čeká? Klíčem k úspěchu je příběh, jenž líčí důvody, jak může elektrokolo změnit váš vlastní život. Pokud si myslíte, že by vám elektrokolo mohlo pomoci v každodenním životě, nebo ho dokonce mohlo změnit k lepšímu, a chtěli byste jej získat zdarma, přihlaste se. Stačí zaslat motivační dopis o tom, proč byste měli být do projektu vybráni právě vy.

Porotou vybraní účastníci se zapojí do projektu, kdy budou žít svůj příběh se zapůjčeným elektrokolem. Budou se dělit o zážitky a nové poznatky, které během léta s elektrokolem získají.  Na vlastní kůži si vyzkoušejí elektrokolo v denní praxi. Stanou se na krátkou dobu tváří propagační kampaně značky Apache Bicycles, a pokud splní všechny podmínky, dostanou nakonec elektrokolo darem.

Ten, koho porota nevybere a nedostane se tak do týmu „Apache mění život“, nemusí zoufat. Rádia Kiss si pro posluchače připravila samostatnou soutěž o elektrokolo Apache. Stačí jen poslouchat některou ze stanic rádia Kiss a sledovat jejich webové stránky.

Proto neváhejte a do 31. května 2015 zašlete motivační dopis s vlastním příběhem a fotografií či krátkým videem na email: menizivot@apache-elektrokola.cz

Více na www.apache-elektrokola.cz/meni-zivot nebo www.kiss.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip