Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Pozvánka pro děti: Čarodějnice, Playmobil a Den zdraví a další květnové akce v Creative World

Pozvánka pro děti: Čarodějnice, Playmobil a Den zdraví a další květnové akce v Creative World

27.4.2015 - redakce Babinet.cz

30. 04. 2015 - Čarodějnice

30. dubna bude celý den v Creative World věnován tajemnu, čarování, výkladům a mystičnu. Dopoledne bude určeno pro školy, pro které připravujeme speciální workshop, kde v hlavní roli budou pověsti a mýty, čarování a tvorba vztahující se ke svátku čarodějnic. Po celý zbytek dne pak budeme věštit budoucnost a zabývat se mystikou a tajemnem. Pro děti jako vždy spousta aktivit a tvorby.

1. - 3. 5. - Májové dny s Playmobilem

Creative World se promění v království Playmobilu. Krásné hračky od Playmobilu budou připraveny nejen k hraní pro všechny děti, ale také k zakoupení za zvýhodněné ceny.

2.5. – Den zdraví v Creative World

V sobotu 2. května, od 10:00 do 18:00 zástupci z řad poradců a terapeutů Centra holistické péče představí netradiční a moderní metody využívané k analýze zdravotního stavu organismu a k terapiím. V Den zdraví budete mít jedinečnou možnost zjistit, jak se vaše tělo cítí uvnitř a odhalit možná zdravotní rizika ještě než se projeví. K dispozici Vám bude lymfatická terapeutka zdravotní masérka, které Vám poskytnou ukázkové masáže a poradí s řešením individuálních potíží.

Na co se tedy konkrétně těšit?

možnost krátké osobní konzultace a nalezení řešení vlastních zdravotních potíží s darkfield nutričními specialisty, detoxikačními odborníky, lymfatickou terapeutkou, zdravotní masérkou a odborníkem na biorezonanční techniky

měření a diagnostiky:

  • Seznámení s revoluční metodou analýzy živé kapky krve v temném poli mikroskopu (s 50% slevou), představení nadstandardního screeningu zdravotního stavu skrze pohled do „živé“ krve

  • Zdarma analýza složení tělesných tkání s interpretací odborného výživového poradce – zjištění tělesného tuku, svalů, hydratace, útrobního tuku, metabolického věku, určení bazálního metabolismu

  • Zdarma frekvenční měření zátěže organismu bakteriemi, viry, plísněmi a parazity – detekce aktuální zátěže těla patogeny pomocí přístroje F-scan3 a s nimi souvisejících zdravotních potíží Možnost získat přehled přesných frekvencí patogenů pro jejich likvidaci na plasmovém generátoru.

„ochutnávky“ nejrůznějších zdravotních masáží

  • Manuální lymfatické terapie – konzultace k problematice, celulitida, prevence civilizačních chorob, zdravotní benefity

  • Ukázky cvičení ulevujících od bolestí zad a správného protahování

  • Míčková facilitacevhodné pro uvolnění svalů zad, krční páteře, hrudníku, obličeje, při problémech s dutinami, při dechových a alergických potížích, zejména u dětí) zdarma

  • Odborná diagnostika pohybového aparátu a správného držení těla

  • Masáž s odblokováním 30min za 150,-Kč


Ukázky a nácvik samovyšetření prsou, tvář kampaně „Ruce na prsa“ -  Lucie Čedíková s kolegyní z Dialogu Jessenius

Chybět nebude ani ukázka raw jídla z pera Secret of Raw.

10. 5. Den matek

Vyrobte dáreček pro maminku v Creative World. Kromě standardních letních balíčků budou děti vyrábět šperky pro maminku několika technikami.

15.5. Den rodin

Tento den budou ceny pro rodiny v Creative World, zvýhodněné! Každá rodina 2 + 2 nebo 2+3 získá hrací kartu na stezku zdarma nebo při koupi 2 kreativních balíčků třetí v hodnotě 49Kč zdarma.

17. 5. Řemeslná neděle

Během tohoto speciálního dne se podíváme na některá řemesla, která už dnes dětem nic neříkají. Například ukážeme něco málo ze štukatérství a tkaní z papíru a igelitů (recyklace), výrobu mýdel nebo másla.

 

23. 5. Den hradí s Piatnikem, akci pořádá Piatnik

V těchto dnech si budou moci návštěvníci vyzkoušet řadu her od Piatniku v prostorné Relax hale Creative World a také si hry zakoupit domů.

06. 07. 2015 - Příměstský letní tábor v Creative World aneb umělcem za týden!

Prázdninový LETNÍ příměstský tábor pro děti od 4 let v Creative World má již dané termíny a tým parku je připraven přijímat přihlášky pro holky a kluky, kteří si chtějí užít prázdninový týden plný tvorby, poznání a třeba si i najít nové kamarády.

Denně od 8.00 do 17.00.

Termíny:


 

 

06. 7. – 10. 7. 2015

20. 7. – 24. 7. 2015

03. 08. – 7. 8. 2015

17. 8. – 21. 8. 2015

13. 7. – 17. 7. 2015

27. 7. – 31. 7. 2015

10. 08. – 14. 8. 2015

24. 8. – 28. 8. 2015


Jídlo v Creative World je od českých farmářů a děti se budou zdravě a chutně stravovat, stejně jako v případě pitného režimu budou zajištěny domácí limonády z ovoce. Samozřejmostí je přizpůsobení se požadavkům na speciální stravu (alergeny apod.).

Přihláška na tábor - Vyplněné přihlášky zasílejte na:

stehlikova@creativeworld.cz nebo

issaoui@creativeworld.cz


 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip