Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nový fenomén online nákupů? Peníze zpět

Nový fenomén online nákupů? Peníze zpět

16.3.2015 - redakce Babinet.cz

Nákupy ve světě internetu se staly oblíbeným způsobem, jak si rychle, pohodlně a výhodně pořídit to, co zrovna potřebujete. Ať už se jedná o domácí potřeby, elektroniku, oblečení, knihy, sportovní vybavení – stačí pár kliknutí a zboží je na cestě k vám, aniž byste musely dlouze pátrat v kamenných obchodech. Tento způsob nákupu šetří nejen váš čas, ale i rodinnou pokladnu, především díky tomu, že mnoho věcí pořídíte na internetu podstatně levněji.

Možná jsou online nákupy vaším každodenním chlebem, možná s nimi teprve opatrně začínáte a jejich výhody se vám začínají zamlouvat. Věděly jste ale, že díky internetu můžete ušetřit ještě více, než si myslíte? Ke slovu se totiž dostávají takzvané cashbackové portály, tedy servery, které pro vás mohou znamenat daleko výhodnější a přitom neméně pohodlnou koupi.

Slovo ‚cashback‘ znamená v překladu ‚peníze zpět‘, což je přesně to, co dostanete. Je to snadné – stačí se registrovat například na zavedeném a několik let fungujícím serveru ERABAT.CZ, který je bránou do světa ověřených e-shopů. Registrace zabere pouhých pár minut, během kterých zadáte své jméno a emailovou adresu. Jako ‚dárek na uvítanou‘ dostanete 50 Kč, a poté již můžete hledat zboží dle svého výběru na jakémkoliv z nabízených 340 e-shopů, včetně těch největších typu Mall, Zoot, Kasa nebo Tchibo.cz. Najdete také specializované e-shopy (např. Parfémy.cz, Baťa.cz a další), slevové portály či online cestovní kanceláře a agentury. Pokud nakoupíte na některém z nich, ERABAT vám z každého nákupu vrátí ihned několik procent jeho ceny.

Pokud bychom si převedly tento princip do praxe, je to jako když se rozhodnete navštívit kino a můžete se rozhodnout, zda zaplatíte lístek a vejdete hlavním vchodem, nebo do promítacího sálu vstoupíte vedlejším vchodem, u kterého vám však uvaděč vrátí pár drobných z ceny vašeho lístku, díky čemuž si pak můžete koupit třeba popcorn, anebo něco k pití. Pokud se ‚prokliknete‘ na e-shopy ze serveru www.erabat.cz, z každého nákupu se vám vrácená procenta sčítají a v konečném důsledku to znamená, že se vám peníze ve vašem „prasátku“ příjemně hromadí.

A pozor, chcete-li vyzkoušet výhody cashbackového portálu ihned, server ERABAT pro vás připravil soutěž. Pokud správně odpovíte na jedinou otázku, můžete vyhrát hlavní cenu v podobě 300,- Kč připsaných na váš erabat účet, anebo možnost při nákupu prostřednictvím eRabat.cz dostat dvojnásobnou odměnu za váš nákup a to po dobu dvou měsíců. Více najdete zde

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip