Babinet.cz  /  Tajemno  /  Tajemné video: Je výslech mimozemšťana pravý?

Tajemné video: Je výslech mimozemšťana pravý?

11.3.2015 - redakce Babinet.cz

Oblast 51 v americké Nevadě je jedním z nejzáhadnějších a nejvíce střežených míst světa. Celou pouštní oblast, nacházející se kolem vyschlého jezera Groom Lake, lemují varovné cedule, které zakazují pořizování jakéhokoliv obrazového materiálu a také informaci, kterou si jen tak někde nepřečtete - Use of deadly force is authorized (použití smrtící síly/střelných zbraní povoleno). Pokud byste se tedy náhodou chtěli projít po tomto střeženém území, s poměrně velkou pravděpodobností přijdete o život. Oblast je předmětem mnoha teorií a tou vůbec nejznámější je ta, že zde má vláda USA ukrývat trosky mimozemských lodí a dokonce i přeživší členy posádky těchto plavidel. Jeden z důkazů se před lety dostal i k veřejnosti...

Roku 1997 uveřejnila tajemná osoba říkající si Victor videozáznam, který podle svých slov získal při svém pobytu v Oblasti 51. Materiál, trvající necelé tři minuty (přesně 2 minuty 55 vteřin) zachycuje údajný výslech mimozemšťana!

Celý záznam je natáčen v jedné místnosti a kamera snímá pouze záhadného tvora. Ten je podle slov Victora uzavřen v jakémsi ochranném prostředí, především pro jeho komfort a ochranu. Spolu s ním jsou v místnosti ještě dvě postavy, viditelné jsou však pouze při dobré kvalitě záznamu. Jedna z těchto dvou postav se podle Victora snaží telepaticky komunikovat s mimozemšťanem. Před ním si můžeme povšimnout ještě zvláštního přístroje, který bývá pokládán za monitor srdeční činnosti. Zhruba ve druhé polovině záznamu se vyslýchaný tvor začne chovat zvláštně a po chvíli, kdy to vypadá, že se mimozemšťan dusí a má záchvat, mu přijdou na pomoc dva lékaři. Materiál bohužel není příliš dlouhý ani kvalitní a tak nevíme, co se s tvorem nakonec stane. Celý záznam je navíc beze zvuku (byl odebrán samotným Victorem kvůli zachování anonymity účastníků).

popisek videa: Celý záznam, který údajně unikl z Oblasti 51 a který celý provází upravený hlas Victora

Video bývá mnohými označováno jako nejpřesvědčivější důkaz mimozemské formy života. Na odborníky zapůsobila věrohodnost tvora i další zvláštnosti a detaily videa. Samotný Victor, který stojí za tímto záznamem, nikdy neukázal svou tvář ani neprozradil své jméno. Neví se ani to, zda pracoval přímo v tajné oblasti, či nikoliv. On sám uvedl pouze to, že měl důvod být v oblasti několikrát a že se mu záznam povedlo zkopírovat během chvíle snížené bezpečnosti.

Věříte, že tento rozhovor opravdu proběhl? A co všechno se ukrývá před zraky lidstva v zakázané oblasti...?

JIří Frydlewicz


zdroj: wikipedia, youtube.cm

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip