Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Nejlepší koupě roku? Relaxační křeslo!

Nejlepší koupě roku? Relaxační křeslo!

10.3.2015 - MadlaJ

Do nedávna jsem byla přesvědčená, že mám svou domácnost kompletně zařízenou. Ovšem až do doby, než jsem přišla na návštěvu ke své kamarádce a vyzkoušela jsem jaké je to posedět si v jejím relaxačním křesle. Po příchodu domů mi najednou připadalo, že můj byt už není tak útulný a něco mu chybí. Ne, že by moje pohovka s křeslem nebyla pohodlná, ale nebylo to ono. Prostě mi to nedalo a okamžitě jsem se začala ohlížet po nějakém novém křesle.

 

Rozhodla jsem se tedy vyměnit své staré křeslo za nové.

Když už se rozhodnu něco si pořídit, vždy vyžaduji kvalitu, ovšem kde hledat? Takové křeslo je přece jen investice, proto chci, aby cena odpovídala kvalitě.  Bohužel, ani po usilovném hledání a obcházení obchodů s nábytkem jsem nenarazila na takové relaxační křeslo, které by se mi líbilo. Měla jsem jistou představu a ani jedno ho jednoduše nesplňovalo. Byt mám zařízený v moderním stylu a chci, aby bylo i křeslo designově podobné.

Napadlo mne, že si zkusím najít to pravé křeslo na internetu. Po usilovném hledání se mi ho podařilo najít v internetovém obchodě Lino Design. Když jsem ho v tomto obchodě objevila, nejdříve jsme si chtěla nechat nějaký čas na rozmyšlenou, ale natolik mne zaujalo a asi to bylo i díky předchozím zkušenostem s hledáním, že jsem neodolala a křeslo jsem si ještě ten večer objednala. A rozhodně to byla skvělá volba!

 

Dokonalá relaxace

Jsem opravdu nadšená. Moje nové relaxační křeslo mi poskytuje pohodlí, které si zasloužím, a pomáhá mi zbavit se únavy po náročném dni. Křeslo je velmi měkké, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů. Nabízí velmi příjemný relax, s možností polohován. Jednoduše je ideální pro chvíle odpočinku. Přímo láká k usednutí s dobrou knihou, nebo k poslechu příjemné hudby a zároveň skvěle dotváří interiér. Prostě není pohodlnější místo k odpočinku, než v mém novém relaxačním křesle.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip