Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Hodinky vyjadřují vaši povahu i okamžitou emoci

Hodinky vyjadřují vaši povahu i okamžitou emoci

9.3.2015 - redakce Babinet.cz

Většina z nás buď občas, nebo stále nosí hodinky. Kromě jejich hlavní role měřiče času jsou hodinky také jedním z hlavních doplňků, stejně jako šperky. Jen málokdo ale umí s hodinkami skutečně jako s elegantními doplňky zacházet, natož z nich udělat skutečný módní doplněk pro okamžitou situaci. A co vy? Umíte si vybrat hodinky pro večer ve společnosti, obchodní jednání, nebo doplněk k erotickému prádlu?

Hlavní je styl

Hodinky by měly vyjadřovat vaši osobnost. Měly byste tedy mít hodinky odpovídající vaší povaze a vzhledu. Těžko si představit na drobné dívce vážící sotva 40kg masivní výrazné kovové hodinky.

Kvalitní hodinky stojí zpravidla jednotky tisíc korun, tedy není to žádná závratná investice, většina z nás má ve spodním prádle více peněz.

Vzhledem k tomu že tyto hodinky budete nosit většinu času, měly by vyjadřovat nejlépe vaši osobnost. Vybírejte v klidu z online katalogů, většina prezentací je rozdělena dle kategorií a stylů. Například hodinky Jacques Lemans jdou až tak daleko, že kromě běžných modelových řad nabízejí i hodinky ve stylu Kevina Costnera či Anny Ferringer (známá rakouská sportovkyně), nebo dokonce hodinky pro sportovní fanoušky ve stylu UEFA Champions leaugue.

Hodinky jako aktuální vyjádření situace

Pokud si dáváte na doplňky opravdu pozor, pak byste měla zvážit i běžné situace, ve kterých se nacházíte:

  • Hodinky do práce – preferujete, aby vaše doplňky byly spíše klasické nebo uvolněné?

  • Hodinky do společnosti – jaký typ společnosti navštěvujete? Luxusní večeře, odvázané diskotéky či speciální kluby?

  • Hodinky jako doplněk ke šperkům – hodinky byste měla sladit také s vašimi šperky, pokud maté stříbrné náušnice, pak i hodinky by měly být ve stříbrné barvě.

  • Hodinky do postele – ne nadarmo vzniklo přísloví, že dobře oblečená žena je krásnější než nahá, výrobci luxusního prádla by o tom dokázali psát romány. My jen doplníme, že jako doplněk se dají samozřejmě použít i vhodně zvolené hodinky.

A jaké hodinky nosíte vy?

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip