Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Panasonic - pro hebké nohy

Panasonic - pro hebké nohy

Redakce Babinet

Blíží se doba plesové sezóny a možná již vybíráte nové šaty. Jistě nezapomínáte ani na své tělo, aby bylo krasně hladké a hebké zrovna jako v létě do plavek. Již více než 60 % českých žen si odstraňuje chloupky. Následují tak trend dnešní doby, kdy holé tělo nebo alespoň některé jeho části jsou v mnoha ohledech předností.

Dnešní móda velí ženám depilovat nebo holit. Existuje řada způsobů, jak můžeme k holení přistupovat. Každá žena však chce, aby to byl proces jednoduchý, rychlý a co nejméně bolestivý.

Všechny tyto důležité parametry splňuje nový dámský holicí strojek Panasonic ES2235, který bychom Vám radi představili blíže. Pohyblivé břity zaručují pohodlnou epilaci a rychlé odstranění chloupků. Díky systému Wet & Dry je možno provádět holení zasucha i zamokra. Při použití holicí pěny je holení ještě příjemnější. Pokožka není podrážděná a zachová si přirozenou vlhkost. Součástí přístroje je i vysunovací zastřihovač, který si poradí i s delšími chloupky.

Strojek má velice nízké nároky na údržbu: stačí ho pouze opláchnout pod tekoucí vodou a je okamžitě připraven pro další použití. Z tohoto důvodu a pro svou nízkou hmotnost je vhodný i na cesty. Můžete ho snadno sbalit do cestovního pouzdra, které je součástí základního vybavení. Napájení zajišťují dvě tužkové baterie.

Tipy, jak si můžeme holení zpříjemnit:

1.V případě, že nemáte k dispozici pěnu na holení, vykoupejte se v teplé vodě. Chloupky se teplou lázní změkčí.

2.Nejlepší je holit po směru růstu chloupků. Tak zabráníme následnému zarůstání chloupků pod kůži. Oholená místa můžeme také masírovat houbou lufa. Kůže je pak měkčí, pružnější a chloupky nemají tendenci zarůstat.

3.Při holení intimních míst se holíme vždy zamokra. To je nejlepší prevence proti zanícení a zarudnutí kůže.

Vyzkoušejte nový holící strojek Panasonic, určitě nebudete zklamána. Epilační přístroj můžete použít v oblasti podpaží, paží a nohou i na intimní místa.

Víte, že...

Růst chloupků probíhá v tzv. "růstovém cyklu"...

Pouze jedna třetina délky chloupku je viditelná...

Nejpomaleji roste obočí a nejrychleji vlasy na hlavě...

Vytržené chloupky nevyrostou silnější...

Vyholené podpaží omezuje tělesný pach...

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip