Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  AUDIO: Red Espresso aneb zdravý zázrak z JAR

AUDIO: Red Espresso aneb zdravý zázrak z JAR

6.1.2015 - redakce Babinet.cz

Není to káva ani čaj, přesto si tento lahodný nápoj zamilují příznivci obou táborů. Red Espresso je nápoj, který hraje podle pravidel kávy. Obsahuje 5x více antioxidantů než zelený čaj, pomáhá posilovat imunitní systém a má také uklidňující účinky na centrální nervový systém a antialergické a antiastmatické vlastnosti. Pozitivně ovlivňuje zažívání, skvěle chutná a neobsahuje kofein. Vychutnat si jej můžete v podobě red latté, red espressa, red cappuccina, fresh red nebo red draggon. Nyní navíc i v pohodlí domova z Nespressa nebo také ve sladkostech, které prášek z něj vhodně dochutí. Kdo by této slasti odolal?

AUDIO: Že Rooibos není jeno čaj, to už vysvětlí ředitel společnosti VV Services Jakub Vaněk.

TIPY od Red Espressa

Red Espresso i v pohodlí domova – díky kapslím do Nespressa

Abyste si tyto lahodné nápoje mohli vychutnat i v pohodlí domova, přichází nyní na náš trh i Red Espresso v podobě kaplí. Nápoj z nich tak jednoduše během několika vteřin připravíte ve svém domácím Nespressu a budete si moci pochutnávat na delikátní chuti Red Espressa. Navíc díky jedinečnému složení podpoříte své zdraví a posílíte imunitu.

Sladkosti zdravě – s Red Espressem je to realita

Kdo by alespoň někdy nesnil o tom mlsat zdravě?  Pokud si tedy nechcete odpírat sladké pochoutky, pomozte si při jejich přípravě právě Red Espressem. Momentálně na náš trh totiž přichází speciální prášek, který je přímo určen pro dochucení sladkostí. Prášek neztrácí nic z jedinečnosti Red Espressa, vaše sladké pochoutky získají díky němu nový rozměr a hlavně budete moci hřešit zdravě! Vše je totiž bez kofeinu, umělých barviv, sladidel i jiných přísad a konzervačních látek.

Více na www.redespresso.cz

 

 

 


 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip