Babinet.cz  /  Tajemno  /  Čas se vysmívá všemu – ale pyramidy se vysmívají času (Staré arabské přísloví)

Čas se vysmívá všemu – ale pyramidy se vysmívají času (Staré arabské přísloví)

23.10.2014 - redakce Babinet.cz

Pyramidy jsou velkou neznámou, svádí k spoustě fantastických dohadů, zajímavých objevů a nálezů. Udivují jak po stránce architektonické, tak i nebývalou dokonalostí, přesností tím vzbuzují v lidech obdiv a úctu. Jsou to jedny z nejpozoruhodnějších staveb v dějinách lidstva. Náležely k největším divům světa již za antiky. Nacházejí se v Africe, Číně, Guatemale, Mexiku v Novém světě za oceánem.

V Egyptě je jich postaveno téměř 200. Faraonská hrobka (pyramida) Cheopsova je vysoká 147m a nachází se v Gíze. Pyramidy nesloužily jen jako hrobky, ale byly víceúčelovými stavbami, sloužily také k blíže nepoznaným okultním praktikám a obřadům, plnily funkci zasvěcovacích center a konaly se tu tajné náboženské rituály.

Zeměpisná poloha Velké pyramidy se nachází přesně ve třetině mezi rovníkem a severním pólem a je přesně nasměrována na 4 body buzoly. Stojí ve středu Egypta. Účinky pyramid zkoumali výzkumníci a zjistili, že rostliny v pyramidě lépe prospívají, jsou odolnější vůči chorobám, mají více a větší plody a to i tehdy, pokud jsou jen zalévané vodou z pyramidy, která byla uložena v pyramidě více jak 1 týden.

Amulety ve tvaru pyramidy dodávají tělu více energie. Zesílení amuletů lze posílit, a to tak, že v noci nasměrujete pyramidu základnou do vodorovné polohy směrem dolů, hrany by měly být souběžné se světovými stranami. Existují i pyramidy relaxační, v nichž se může člověk uložit a v klidu nabírat energii.

Pro věštbu se používají pyramidová kyvadla, kde pyramida visí na nitce hrotem svého vrcholu směrem dolů. Za zmínku stojí i magnetická pyramida. Uvnitř pyramidy je plochý magnet o velikosti mince. Zesiluje energii a ruší geopatogenní zóny.

Působí skvěle při odstranění bolestí hlavy. Známé jsou účinky křišťálové pyramidy (Genius loci) téměř ve všech případech, kdy byla přiložena na bolestivé místo, došlo k rychlému ztlumení bolesti. Postupně, bolest zmizela během 2 – 25 minut. Bylo zkoumáno, že při stomatologickém zánětu působení pyramidy problém odezněl během 3 dnů bez lékařského zásahu.

Velmi ráda se pod pyramidou zdržují zvířata a ptáci, jsou sem přitahována nějakou energii. Zajímavostí je, že sem nelétá žádný hmyz a pokud sem zabloudí, snaží se co nejdříve uniknout z dosahu pyramidy. Při testech v pyramidě se lidé cítili klidní, odpočinutí a lehcí. Pociťovali teplo. Někteří dokonce uváděli jasnozřivost a jasnoslyšnost. Největší úspěchy byly zjištěny při léčbě nadváhy a to bez použití diet, pouhým pohybem pod pyramidou.

Pyramidy jsou opředené mýty a legendami. Myslím, že naší současné době mohou přinést spoustu dalších poznatků. Díky vědcům a archeologům se krůček po krůčku dozvídáme více tajemství, které pyramidy jistojistě ukrývají.

Zdroj: Čerpáno z knihy Věry Kubištové–Škochové: Zrcadlo okultismu aneb využití tajných věd

Napsala: Helena Minaříková

Zajímáte se o záhady a tajemno? Zapojte se do našich diskuzí!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip