Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Jak se mi zdála čísla sportky

Jak se mi zdála čísla sportky

Redakce ČAS NA LÁSKU, NAPSÁNO ŽIVOTEM, ŠTĚSTÍ A NESNÁZE

I když snům moc nevěřím, často se mi zdají a některé dokonce až moc živé, a protože mám doma snář, občas se do něj podívám, co vlastně ty mé sny znamenají. Mám kámoše, který strašně rád sází sportku, sem tam si zahraje i automaty. Prosázel už mnoho peněz, ale žádné se k němu doposud nevracely.

Mým přičiněním však alespoň vyšší sumu peněz získal. Jak k tomu vlastně došlo? Blížil se večer a měl jsem náročný den, těšil jsem se, jak se vyspím, a doufal jsem, že nebudu mít těžké sny. To se ale nestalo, naopak celou noc jsem cestoval, počítal peníze a docela k ránu se mi do snu zapletla nějaká čísla. Po probuzení jsem si je kupodivu pamatoval. Napsal jsem si je na kus papíru. V práci jsem se se svým "prorockým" snem svěřil kamarádovi.

"Napiš si sportku, určitě vyhraješ," radil mi. Já se mu ale jen smál a během dopoledne jsem na všechno zapomněl. Ovšem kámoš si má čísla napsal a vsadil. Co myslíte, že se stalo? V neděli, věřte nebo nevěřte, vyhrál třetí cenu. Rovných 27 000 Kč.

Přál jsem mu to, měl jsem radost i za něj, ale v duchu jsem měl na sebe vztek a taky mi bylo trochu líto, že jsem ty peníze nevyhrál já, moc by se mi totiž hodily. Bohužel, jak se říká, pozdě bycha honit. Od té doby se mi žádná čísla nezdála, ale pevně doufám, že budou a štěstí sedne i na mě. Už bych si tu příležitost nenechal ujít.

P.S.: Kámoš za to dal do placu aspoň dobrou kořalku, a tu jsme vypili jen my

dva.

Zajímá vás, co prožívají ve svém životě jiné ženy? Co je těší a co trápí? Jak řeší své problémy, jak se vyrovnávají s nevěrou, jak vychovávají své děti? To vše najdete každý týden v časopisech plných skutečných životních příběhů NAPSÁNO ŽIVOTEM, ČAS NA LÁSKU, ŠTĚSTÍ A NESNÁZE.

Navíc vás čekají i dobré rady MUDr. Plzáka, skvělé tipy na hubnutí, úžasné recepty pro všechny kuchařinky, křížovky i soutěže o bezva ceny.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Dana001
9.3.2019 19:16

Ty bláho, super :)

Další z magazínu

Náš tip