Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Bezvadná pleť po celý rok

Bezvadná pleť po celý rok

Redakce Babinet

Podzim je náročný pro udržení svěží a krásné pleti. Časté změny počasí, déšť rychle střídající slunce, to vše vyžaduje zvýšenou péči o vaši pleť. Navíc nemáme na obličeji pleť jednotnou, jak ukazuje řada zkoumání.

Většina českých žen má smíšený typ pleti - střed obličeje neboli T-zóna (brada, nos, čelo) je mastný a okrajové části naopak suché. Smíšený typ pleti je citlivý a mohou se na něm často tvořit ucpané póry, zejména­ v ­­­T-zóně. Pokud vám tato nepříjemnost není lhostejná a chcete mít krásnou čistou pleť, můžete se ucpaných pórů snadno zbavit čistícím přístrojem na póry firmy Panasonic.

Čistič pórů Panasonic EH2511 odsaje nečistoty a podkožní tuk z ucpaných pórů a je určen především k čištění pleti v choulostivé T-zóně. Nad sacím nástavcem je umístěn integrovaný rozprašovač, který uvolňuje drobné kapičky vody - díky tomu nástavec lépe přilne k pleti a dokonale odstraní z pórů veškeré nečistoty. Užší sací nástavec je určen na okolí nosu, širší na čelo a bradu. Čistič pórů se doporučuje používat bezprostředně po koupeli, kdy jsou póry otevřené a čištění je mnohem účinnější.

Na jedno nabití vydrží přístroj v provozu až 20 minut a na českém trhu se začne prodávat v listopadu za doporučenou cenu 1.295,- Kč.

Rady pro domácí péči:

- pro udržení čisté pleti je důležité řádné odlíčení

- po odlíčení pleť umyjte ve vlažné vodě a vyčistěte ji mycím gelem pro mastnou a smíšenou pleť bez přídavku mýdla nebo použijte scrub na obličej.

- pleť ale v žádném případě nedrhněte, ale jemnými krouživými pohyby ji čistěte. Poté pleť znovu opláchněte ve vlažné vodě.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip