Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Domácí ošetření: Svěřte svou pleť do péče odborníkům

Domácí ošetření: Svěřte svou pleť do péče odborníkům

25.5.2014 - redakce Babinet.cz

Díky šetrnému čistícímu kartáčku na obličej FCE60 od značky Elle, kterou vyrábí známá německá společnost Beurer, vás léto zastihne v té nejkrásnější podobě.

Na výběr máte ze tří nástavců pro všechny typy pleti. Čistící kartáče umí šetrně odstranit starou kůži, aby se rychleji obnovila.

Při pravidelném používání je patrná jemnost a čistota pleti. Navíc s příchodem léta by se měla každá žena připravit na každodenní vystavování pokožky slunečnímu záření. Pokud chcete mít přírodní opálení na mladistvé pokožce, šetrný kartáček FCE je tím nejlepším řešením.

Kouzelná tužka pro dokonalou pleť

Akné trápí mnoho žen a nezáleží na jejich věku. Mnohdy za nedokonalosti pleti mohou nečistoty a špatná péče. Pořiďte si domácí „tužku“ na pleť FCE 75.  Její modré světlo slouží k ošetření akné a pupínků.  Zlepšení je viditelné už po jednom použití.

Tužka odstraňuje nečistoty, ošetřuje akné a hlavně má protizánětlivý účinek. Můžete ji s sebou brát i na cesty.

Krásný obličej ze soukromé sauny

Pokud nechcete utrácet horentní sumy za pravidelné návštěvy sauny, dopřejte si svojí soukromou u sebe doma.

Každodenní stres a všudy přítomný prach mají nepříliš pozitivní vliv na náš obličej. Řešením pro vás je domácí sauna FCE 70r, se kterou své pleti navrátíte během okamžiku příjemný a svěží vzhled.

Kromě toho je i pokožka obličeje  připravena na další ošetření - na hloubkové čištění, obličejovou masku a podobné. Navíc povzbuzující pára zvyšuje prokrvení pokožky, póry se otevírají a nečistoty z obličeje se mohou mnohem lépe odstranit.

Otevřenými póry pronikají ošetřující látky hluboko do kůže, díky čemuž se zvyšuje jejich účinek.

Zažijte relaxační parafínovou lázeň

Určitě znáte pocit zesláblých rukou a těžkých nohou po celodenní práci. Je tu pro vás parafínovou lázeň.

Parafínová lázeň MPE 70 je vhodná pro ruce, nohy a kolena.  Během deseti minut budete mít opět měkké a hladké ruce po celodenní práci. Navíc parafínová lázeň podporuje vstřebávání živin a zvyšuje průtok krve.

Většinou muži trpí na suché „záděrky“ na rukou ztvrdlou kůži. Parafín jim příjemně zjemní ruce a to poté oceníte i vy.

Unikátní čistič pleti na doma

S ultrazvukovým čističem FCE 80 od společnosti ELLE by Beurer ušetříte, ale i samostatná procedura péče o pleť se stává také příjemnou zábavou.

Ultrazvuková hlavice vytváří okolo 5 miliónů jemných vibrací za sekundu. Tyto vibrace pronikají do kůže a stimulují její různé vrstvy. Pohyb se dostává až do nejhlubších vrstev kůže, způsobuje jejich lepší propustnost, dopravuje příslušné ošetřující prostředky do těchto hlubších oblastí a dodává jim potřebnou vlhkost.

Ultrazvuková terapie ovlivňuje lymfatický systém. Buňky se rychleji regenerují a to má pozitivní vliv na svěží vzhled pleti a vy vypadáte mladší a zdravější.

AUDIO: Ondřej Hireš ze společnosti Beurer nám představí pomocníky pro lepší pleť, které použijeme doma.

 

AUDIO: Kosmetička  Natálie Tomková poradí, jak připravit pleť  na léto.


 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip