Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Ženský pohled na věc

Ženský pohled na věc

Redakce ČAS NA LÁSKU, NAPSÁNO ŽIVOTEM, ŠTĚSTÍ A NESNÁZE

V naší nemocnici jako všude kolem nás došlo ke změnám. Celá léta, co nemocnice funguje, bylo EKG na stejném místě. Najednou bylo přestěhováno o kus dál. Sama při tomto vyšetření jsem zvažovala, které dveře vedou do kabinky, kde mám šaty, a které zase do čekárny.

Čekala jsem svorně s ostatními, když se otevřely dveře z EKG a svižným krokem vešel do čekárny muž středního věku do půl těla. Hlavy čekajících se zvedly, muž se s úsměvem omluvil a vrátil se zase zpět. Pak ještě jeden mladík. Druhý den jsem tam čekala na výsledky a zase. Najednou se razantně otevřely dveře z EKG a do plné čekárny vykročila žena jak z Mánesových obrazů. Byla nahoře bez, ale zůstala stát jako přimražená. Všichni pánové se tvářili, že čtou v novinách životně důležité informace, i když na tváři jim pohrával takový ten šibalský úsměv kluka. Ženy zase nadzvedávaly obočí. Pak se dveře zavřely.

Nikdo to nekomentoval, bylo ticho. Za malou chvilku vyšla znovu ta paní, už oblečená, sedla si vedle mne a do ticha se rozezněl její srdečný smích. Řekla jsem jí, ať si z toho nic nedělá, že včera se totéž přihodilo jednomu muži. Ale ta sympatická dáma stále s nakažlivým smíchem podotkla: ?No ale to je přece rozdíl, a ještě když mi toho Pán Bůh tolik nadělil? Její nakažlivý smích probral i ty nejotrávenější pacienty a v čekárně bylo docela příjemně. Ocenila jsem její přístup, tomu já říkám ženský pohled na věc.

Zajímá vás, co prožívají ve svém životě jiné ženy? Co je těší a co trápí? Jak řeší své problémy, jak se vyrovnávají s nevěrou, jak vychovávají své děti? To vše najdete každý týden v časopisech plných skutečných životních příběhů NAPSÁNO ŽIVOTEM, ČAS NA LÁSKU, ŠTĚSTÍ A NESNÁZE.

Navíc vás čekají i dobré rady MUDr. Plzáka, skvělé tipy na hubnutí, úžasné recepty pro všechny kuchařinky, křížovky i soutěže o bezva ceny.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip