Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Nikdy se nesmějte ženám

Nikdy se nesmějte ženám

Redakce ČAS NA LÁSKU, NAPSÁNO ŽIVOTEM, ŠTĚSTÍ A NESNÁZE

Když jsem byla malá, byly u nás doma tradicí nedělní procházky. Pokud bylo pěkné počasí, vyrazila hned po obědě celá naše rodinka - já, sestra, mamka a taťka - někam do přírody. Jednu listopadovou neděli kupodivu vysvitlo sluníčko, tak jsme vyrazili, tentokrát autem, do sousední vesnice. Odtamtud jsme se šli projít k tamějšímu rybníku.

Jenže tahle procházka mě ani sestru nijak nenadchla, nudily jsme se. I když svítilo sluníčko, bylo všude mokro, a tak jsme nemohly pobíhat, kde nás napadlo. Tatínek měl totiž strach, že upadneme a pak mu zašpiníme auto od bláta. Snažil se nás tedy nějak zabavit.

Posbíral na břehu rybníka pár kamenů a že budeme závodit, kdo dál dohodí.

Tatínek dřív hodně sportoval a v hodu do dálky byl opravdu dobrý. Předváděl se hlavně před maminkou, o které se rozhodně nedalo říct, že by byla sportovní typ. Tatínek pořád: "Sleduj, jak daleko dohodím. Vidíš to?"

Najednou tatínek zavelel: "A teď se dívejte! Předvedu vám, jak hází ženský!"

Chtěl předvést nekoordinované pohyby, které podle něj předvádějí ženy před hodem do dálky, a najednou šup! Tatínek uklouzl po husím hovínku a krásně se svezl po kluzkém blátíčku a husích hovínkách až do rybníka. Nakonec si auto zašpinil on sám a dodnes mu tuto příhodu připomínáme hláškou:"Tati, předveď nám, jak hází ženský!"

Zajímá vás, co prožívají ve svém životě jiné ženy? Co je těší a co trápí? Jak řeší své problémy, jak se vyrovnávají s nevěrou, jak vychovávají své děti? To vše najdete každý týden v časopisech plných skutečných životních příběhů NAPSÁNO ŽIVOTEM, ČAS NA LÁSKU, ŠTĚSTÍ A NESNÁZE.

Navíc vás čekají i dobré rady MUDr. Plzáka, skvělé tipy na hubnutí, úžasné recepty pro všechny kuchařinky, křížovky i soutěže o bezva ceny.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip