Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte produkty TAO Cosmetics

Vyhrajte produkty TAO Cosmetics

8.12.2013 - redakce Babinet.cz

Zima je za dveřmi a s ní i výkyvy teplot, které zrovna nepotěší. Sychravé počasí a mráz mohou hodně ublížit naší pleti. Pokud navíc trpíte nějakými kožními neduhy nebo nadměrně suchou pokožkou, je pro vás toto období ještě náročnější. Vyplatí se důkladná hydratace a náležitá péče o každý centimetr obličeje od čela až po dekolt. Usnadnit vám ji může nová kosmetika vyvinutá předními německými dermatology.

Čistit, čistit a zase čistit

Řádné čištění je základ, to ví každá z nás. Produkty, které používáme, by ale neměly vysušovat a zanechávat pocit stažené pleti. Při jejich výběru je proto na místě obezřetnost. Například čistící prostředek Syndet bez alkalických složek a konzervantů je vhodný zcela pro každou pleť bez rozdílu věku či typu. Pleť náležitě vyčistí, navíc je při jeho aplikaci náležitě promasírovaná.  Syndet obsahuje olej z pšeničných klíčků, vitamin E a rostlinný farnesol, stabilizuje ochrannou funkci kůže, eliminuje bakterie a poskytuje efektivní prevenci široké škály kožních chorob včetně raných stádií rakoviny.

Kožní neduhy aneb jak na ně

Jedinci, kteří nesnesou téměř žádnou kosmetiku a stále pátrají po ideálním krému právě pro ně, ocení Přírodní krém TAO bez obsahu barviv, aromatických aditiv a emulgátorů. Je určen pro nemocnou či extrémně citlivou pleť, rychle se vstřebává a nezpůsobuje žádné podráždění. Skvělé výsledky má hlavně u jedinců trpících atopickým ekzémem, mazotokem, periodickou dermatitidou, akné či neurodermatitidou. Obsahuje skvalen, ceramidy, lecitin, pupalkový olej a vitamín E, které poskytují rovnováhu a intenzivní péči bez nebezpečí přemaštění.

TAO netestuje na zvířatech a používá pro svou kosmetiku výhradně recyklovatelné obaly. Navíc používá až 100 % přírodních ingrediencí a na všech obalech výrobků je k dispozici jejich zcela kompletní složení.

Tři z vás mají nyní možnost vyhrát produkt TAO a vyzkoušet jeho kvalitu doslova na vlastní kůži. Stačí odpovědět na soutěžní otázku.

Více informací a nápovědu naleznete na http://www.tao-cosmetics.cz/.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Vladimír Pospíšil - Chrášťany, Slávka Šulcová - Chrudim, Pitrová Barbora - Kutná Hora

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Myska25
17.4.2018 21:15

Za mě opravdu šetrná kosmetika, která neobsahuje chemii a hlavně ani netestují na zvířatech.

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip