Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  I muži mají své dny

I muži mají své dny

Redakce ČAS NA LÁSKU, NAPSÁNO ŽIVOTEM, ŠTĚSTÍ A NESNÁZE

Můj manžel je pro každou legraci, hlavně co se týče jeho »vydařených« kolegů z práce. Vymýšlejí si pořád nějaké recese a mají hroznou radost, když se jim podaří někoho nachytat.

První červencovou sobotu se ženil jejich kolega Luboš a vedoucí navrhl mému muži, aby se převlékl za těhotnou ženu a připravil si pro ženicha překvapení.

Manžel se k mé nelibosti této role ujal zodpovědně a nic mu v tom nemohlo zabránit. Ač nerada, nabídla jsem mu nějaké svršky a společně s dcerou jsme ho nalíčily a oblékly. Byl od těhotné ženy k nerozeznání. Když pro něj totiž přijeli kolegové, koukali jak „vyorané myši" a uctivě ho zdravili jako neznámou ženu.

Čekání na nevěstu s ženichem na hostině se neplánovaně protáhlo, a tak si chlapi krátili chvíli popíjením domácí slivovičky, kterou jim rozléval ženichův svědek. Příjezd ženicha si můj muž juž nepamatuje, ale své role truchlící těhotné ženy žádající alimenty pro svého nenarozeného potomka se ujal perfektně.

Doma jsme ho marně vyhlíželi k obědu, ještě jsme ho s dětmi litovali, že se nemá jak dostat v ženských šatech domů a musí čekat na odvoz. Rozhodla jsem se, že ho vysvobodím ze spárů kolegů a jela jsem s dcerou pro něj. Když jsme přijeli na místo, nebyl problém ho najít, byl středem pozornosti a měl kolem sebe hlouček obdivovatelů i s kamerou.

Ještě chvíli jsme čekali, až skončí tahle komedie a po pronesené gratulaci novomanželům, jsme tatínka naložili a odvezli domů. V této povznesené náladě měl problém vystoupit z auta, dojít od auta k našemu domu a chůzi do schodů zvládal pouze po čtyřech!

Vidět těhotnou ženu totálně namol dvě hodiny po poledni se nikomu nepoštěstí, a tak jen doufám, že nás neviděli sousedé z okolních domů. Nevím, co by si o mně mysleli, pracuji totiž jako porodní asistentka!

Zuzana, 40 let

Zajímá vás, co prožívají ve svém životě jiné ženy? Co je těší a co trápí? Jak řeší své problémy, jak se vyrovnávají s nevěrou, jak vychovávají své děti? To vše najdete každý týden v časopisech plných skutečných životních příběhů NAPSÁNO ŽIVOTEM, ČAS NA LÁSKU, ŠTĚSTÍ A NESNÁZE.

Navíc vás čekají i dobré rady MUDr. Plzáka, skvělé tipy na hubnutí, úžasné recepty pro všechny kuchařinky, křížovky i soutěže o bezva ceny.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip