Babinet.cz  /  Soutěže  /  Na vlastní nohy s Rozjezdy. Vyhrajte dárky od společnosti T-Mobile

Na vlastní nohy s Rozjezdy. Vyhrajte dárky od společnosti T-Mobile

6.12.2013 - redakce Babinet.cz

Už čtvrtý ročník projektu Rozjezdy roku podporujícího začínající podnikatele vyhlásí na jaře společnost T-Mobile. Soutěž, ve které se setkávají lidé se zajímavými nápady nebo zrovna startujícími firmami, spojuje studenty, maminky na mateřské i lidi, kteří se prostě rozhodli splnit si svůj sen a postavit se na vlastní nohy. I když jsou ve hře statisícové výhry, nejvýznamnějším přínosem jsou experti, kteří jsou v rámci Rozjezdů vítězným projektům k ruce.

V roce 2013 vyhrál celorepublikové hlasování student Roman Sterly s portálem plným sportovišť nejen pro rekreační sportovce SportCentral.cz, v roce 2012 Romana Tvarůžková. Sama ne zcela zdravá, přesto založila  firmu zaměřující se na přepravu nemocných s názvem Novodobá sanitka. To jsou absolutní vítězové, o kterých se mluví nejvíce. Jsou tu ale také desítky dalších regionálních vítězů (v každém regionu tři ze všeobecné a tři ze studentské kategorie), které experti vedou v prvních měsících podnikání a pomáhají jim s propagací, plánováním financí nebo i zaměstnanci.

Kdo vyhraje v ročníku 2014? Třeba právě ve vás dříme ten vítězný projekt, popřemýšlejte a na jaře se přihlaste. Vítáni jste, i pokud o podnikání zatím jen uvažujete. Rozjezdy roku pořádají velmi přínosné celodenní workshopy v jednotlivých regionech, kterých se může zdarma zúčastnit každý. Stačí se jen zaregistrovat. Sledujte náš Facebook nebo stránky Rozjezdyroku.cz, ať nepropásnete ten správný termín.

A jak dobře znáte soutěž Rozjezdy roku? Vyzkoušejte náš minikvíz, můžete od společnosti T-Mobile vyhrát samonafukovací lehátko, krásný růžový obal na notebook, značkové sportovní oblečení (svetr Puma, trička Head, sportovní tašky Adidas, větrovku Alpine Pro) anebo luxusní dámský pásek Puma s kamínky. Polovina dárků je určená pro dámy, druhá pro pány, takže babinetí Ježíšek bude opravdu spravedlivý. Stačí si jen vzpomenout nebo najít správné odpovědi na stránkách www.rozjezdyroku.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
J. Kovandová - Brno, Michaela Novotná - Plzeň, Jakub Horký - Praha, L. Běhunková - Praha, Jiřina Nováková - Ostrava,

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip