Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte vánoční balíček značky Dermacol!

Vyhrajte vánoční balíček značky Dermacol!

28.11.2013 - redakce Babinet.cz

Přemýšlíte jakým dárkem překvapit své nejbližší? Tradiční český výrobce kvalitní kosmetiky Dermacol nabízí vánoční balíčky sestavené tak, aby se každé ženě pod stromečkem rozzářily oči štěstím. Připravili jsme pro vás malou „ochutnávku“ z nabídky pleťové, tělové i dekorativní kosmetiky balené v praktických krabičkách nebo elegantních taštičkách.

Vánoční balíček Dermacol Botocell je tím pravým pro okamžitě vyhlazenou a vypnutou pleť bez vrásek. Praktická toaletní taštička skrývá intenzivní liftingovou péči, která vrásky nejen vyhlazuje, ale zároveň působí jako prevence proti jejich vzniku.

Kosmetikou z řady Natural s obsahem mandlového oleje jistě potěšíte všechny dámy bez rozdílu věku. Mandlový olej je jedním z nejdražších a nejvzácnějších nevysychavých olejů. Je známý již po několik staletí a k péči o svou pokožku jej používala i samotná Kleopatra.


Relaxaci, osvěžení, péči i povzbuzení můžete dopřát nejen svým blízkým, ale i sama sobě v balíčcích Dermacol Aroma Ritual. Vybírat můžete ze čtyř nejoblíbenějších vůní, který mi jsou Belgická čokoláda, Hrozny s limetkou, Černá třešeň a Vodní meloun.

Balíčky dekorativní kosmetiky Nutri Lash, Black Sensation a Volume Mania značky Dermacol pomohou docílit dokonalého zvýraznění očí a dodají pohledu potřebnou jiskru.

 

Zkuste štěstí a zapojte se do soutěže o 5 vánočních balíčků Dermacol. Odpovězte správně na soutěžní otázku a jeden z balíčků může být právě váš!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Patra Macků - Praha, Adéla Brůnová, Alice Kalová - Praha, Karolína Nová - Brno, J. Prokopová - Ostrava

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

terenni beruska
29.11.2013 21:55

Dobrý den,kosmetika Dermacol je opravdu skvělá.Jsem s ní naprosto spokojená dlouhá léta. Škoda je že tento vánoční balíček mně nemá kdo vyhrát,koupit .Budu muset napsat asi Ježíškovi aby mně tímto balíčkem potěšil., Zdravím všechny a přeji moc pěkný den Jana

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip