Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte krásnou anglickou kabelku Fashion only

Vyhrajte krásnou anglickou kabelku Fashion only

26.11.2013 - redakce Babinet.cz

Stejně jako zpozorujete při pohledu na noční nebe zářící hvězdy, tak s neochvějnou pravděpodobností u každé ženy spatříte jako její neoddělitelný doplněk kabelku. Kabelka není jen účelový doplněk, do kterého jen ženy umí vměstnat úplně všechno co za celý den potencionálně potřebují, včetně kosmetického salonku (a pokud jim dáte dostatek času, najdou v ní třeba i kompletní tisícikouskové dětské puzzle), kabelka je spíše symbolem ženy - vyjadřuje její osobnost, podtrhuje styl, eleganci, zvýrazňuje nebo dodává odvahu, vnáší nevinnost či naopak dodává dravost, šarm či sexappeal. Žena bez kabelky není ženou.


Dnešní kapitalistický trh vedený Smithovou neviditelnou rukou trhu přináší ženám nepřeberné množství různých variací a barev kabelek, ze kterých si snad každá žena dokáže vybrat, i když znáte ženy…

Mezi již hojně prodávané kabelky na našem trhu patří kabelka značky Fashion only, která je produkována v Anglii, ve městě Newcastlu. Kabelky této značky jsou vyráběny z kvalitní ekokůže, často doplněné měkkým materiálem či semišem. Kabelky jsou ozdobeny zajímavým štepováním, kovovými druky, netradičními zavíracími sponami či patenty, dále kovovými nebo skleněnými ozdobami, často doplněné moderním „štrásovým“ přívěskem. Každá kabelka je originální, každá žena objeví tu svou.

Zaujala Vás charakteristika kabelek a potřebujete novou kabelku či dárek pod stromeček pro někoho blízkého? Podívejte se na stránky Oazakabelek.cz či na stránky facebooku Facebook.com/oazakabelek, kde objevíte širokou nabídku kabelek této značky.

Nyní můžete také zkusit jednu z těchto kabelek vyhrát, stačí jen málo, správně odpovědět na následující otázku a doufat, že ruka Štestěny vylosuje právě Vaše jméno. Stránky
Oazakabelek.cz, na kterých také naleznete správnou odpověď, věnovaly do soutěže jako hlavní výhru kabelku LS7003 a dále po jednom 30 %-tním a 15 %-tním slevovém kupónu na celkový nákup na stránkách Oazakabelek.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Hrdličková - Karlov, Věra Sladká - Brno, Jitka Kamišová - Blovice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip