Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte elektronické vzdělávací hračky

Soutěžte a vyhrajte elektronické vzdělávací hračky

21.11.2013 - redakce Babinet.cz

Odpovězte správně na soutěžní otázky 3 z vás odměníme krásnými elektronickými vzdělávacími hračkami od fimy MENUG s.r.o. Soutěžit můžete o dvě Mluvící auta Vtech a jedny Počty s kamarádem Hrochem.

Mluvící auto Vtech

Nejnovější „vkládačka“ pro děti již od 12 měsíců. Vhazuj správné tvary do správných okýnek. Uslyšíš nejenom jak se tvary jmenují, ale i počítat se naučíš. Víš jak správně přejít silnici? Štěňátko tě to určitě vysvětlí! Můžeš také hrát na piáno i poznávat barvy. Nechybí ani písnička arytmické melodie. Rozvijí motoriku dítěte a koordinacipohybů ruka-oko.

Počty s kamarádem Hrochem

Úžasný kamarád pro děti již od 18 měsíců. Bude si s tebou povídat. Umí počítat míčky, když mu je vhazuješ do pusy. Zábavnou formou tě zaručeně naučí počítat do tří. Naučí tě také poznávat hudební nástroje.. Dvě veselé písničky, spousta melodií i blikající světýlka – to je super zábava pro tebe!. Zatáhni Hrocha za ruku, a uvidíš co se stane! Práce s míčky podporuje zároveň vývoj motoriky dítěte a koordinaci pohybů ruka-oko.

O dalších hráčkách, které dováží firma MENUG s.r.o., se můžete dočít v tomto článku a objednat si je na stránkách www.menug.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Monika Chramostová - Lom, Lucie Finková - Uhříněves,

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

terenni beruska
26.11.2013 21:59

Pěkný den přeji Mluvící atuto Vtech a Počty s kamarádem Hrochem jsou hračky které nemají chybu ,jak jde ta elektronika dopředu . Jana

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip