Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte přírodní kosmetiku Tepezcohuite strom kůže. Zúčastněte se 1. soutěže v ČR o tyto produkty.

Vyhrajte přírodní kosmetiku Tepezcohuite strom kůže. Zúčastněte se 1. soutěže v ČR o tyto produkty.

18.11.2013 - redakce Babinet.cz

Vánoce se kvapem blíží a vy stále nevíte, čím potěšit své blízké? Jistě byste chtěli darovat něco výjimečného a zároveň praktického. Bojují vaši blízcí s ekzémy, vrásky, celulitidou, striemi, akné, opary, suchou pokožkou a mnoha dalšími kožními problémy? Pokud ano je tato soutěž to pravé pro vás.


Stačí odpovědět na soutěžní otázku a 3 z vás od nás získají Tepezcohuite produkty:

1. cena – Tepezcohuite denní krém 60ml + Tepezcohuite Pomade 120g v hodnotě 1000 Kč2. cena – Tepezcohuite denní krém 60ml + Tepezcohuite Pomade 50g v hodnotě 800 Kč3. cena
– Tepezcohuite mýdlo 100g + Tepezcohuite Pomade 50g v hodnotě 365 KčVíce o produktech a odpověď na soutěžní otázku naleznete na:
http://www.tepezcohuite.cz/produkty.html/

Více si o kosmetice Tepezcohuite si můžete přečíst v článku:
Jak na problematickou pleť? Objevte strom kůže!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jakub Plivis - Orlová Lutyně, Katarína Benešová - Holýšov, Jana Gottwaldová - Pečky

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

terenni beruska
20.11.2013 10:13

Pěkný den přeji,velice mě zaujala přírodní kosmetika Tepezcohuite strom kůže.Moc ráda bych ji i vyzkoušela hlavně krémTepezcohuite creame 4 krém který by mě zbavil, stařeckých skvrn,vrásek a také křečových žil tzv. metliček.To by byl pro mě ten nejkrásnější dárek k Vánocům. Pěkný zbytek dne,s pozdravem Jana

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip