Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte zdravou snídani pro všechny školáky od Emco

Vyhrajte zdravou snídani pro všechny školáky od Emco

14.9.2013 - redakce Babinet.cz

Mysli pro princezny a Mysli pro piráty je novinka od společnosti Emco, která pomůže rodičům naučit děti zdravě snídat. Zejména školáci potřebují ráno doplnit energii z plnohodnotné snídaně, aby se mohly při vyučování dobře soustředit. Dětské Mysli obsahuje směs křupavého základu, doplněnou ovesnými vločkami, ovocem, lupínky v čokoládě a barevnými arizony. Varianty se liší nepatrně svým složením. Princezny se mohou těšit na jahody a růžové arizony a piráti najdou ve svém Mysli brusinky a modré arizony. Použitá jsou pouze přírodní barviva. Oproti jiným druhům müsli obsahuje Emco Mysli pro děti o 30% méně cukru. Křupavý základ je navíc ochucen ovocnou složkou, díky které má specifickou chuť. Mysli je také obohaceno 7 vitamíny, převážně skupiny B a minerály – vápníkem a železem. Děti tak s  touto snídaní přijímají část doporučené denní dávky tolik důležitých složek potravy.

Výrazný a líbivý obal zaujme nejednoho piráta a princeznu. Navíc uvnitř každého výrobku najdou děti dárek. Mohou sbírat Igráčky princezen a pirátů z obalu nebo mít radost z magnetek, samolepek atd.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 7 z vás vyhraje Mysli pro princezny a Mysli pro piráty!

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.emco.cz

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Sukup Karel - Mikulčice, Simona Skládaná - Hochmanova - Brno, Marek Ryšavý - Brno-Řečkovice, Irena Jakubíčková - Dúbrava, Ludmila Šostoková - Hranice, Kamil Šafránek - Hostouň, Jiřina Neterová - Bolehošť

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip