Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte Kolostrum Synermune™ pro správnou funkci imunitního systému

Vyhrajte Kolostrum Synermune™ pro správnou funkci imunitního systému

15.9.2013 - redakce Babinet.cz

Rodiče vědí, že hlavně na podzim po nástupu do dětských kolektivů začne koloběh chřipek, nachlazení a nekončících chorob dýchacích cest. Mnoho odborníků se přiklání k názoru, že děti onemocní nejen v důsledku styku s větším množstvím virů a bakterií, ale na příčině je i vytržení z domácího prostředí, a u menších dětí i náhlé odloučení od matky. Děti však mohou onemocnět i změnou prostředí nebo nepřipraveností imunitního systému na jeho vyšší zátěž.

Co je kolostrum?

Kolostrum - colostrum (mlezivo) je tekutina vylučovaná mléčnou žlázou matky prvních 24-48 hodin po porodu a je zdrojem obranných látek pro narozené dítě. Obsahuje především imunoglobuliny, minerály, vitaminy a celé spektrum dalších účinných látek, které novorozenci pomáhají přežít.

Kolostrum se užívá jako doplněk stravy pro posílení imunitního systému, snížení nemocnosti a zmírnění projevů alergií, především v jarním a podzimním období. Kravské (bovinní) kolostrum je ve srovnání s lidským až 40x bohatší na biologicky aktivní látky. V lékárnách zakoupíte různé přípravky s obsahem bovinního kolostra, ale pouze Barny's Kolostrum Synermune™ je sázka na jistotu. Obsahuje 100% přírodní kravské kolostrum nejvyšší jakosti Synermune™ a jako jediné v ČR garantuje minimálně 30 % imunoglobulinů v jedné kapsli (150 mg imunoglobulinů IgG + vitamin C a zinek pro podporu normální funkce imunitního systému).

Chcete-li sobě a svým dětem nabídnout spolehlivou podporu imunitního systému, kterou si navíc lidské tělo dobře pamatuje, vsaďte na kolostrum té nejvyšší kvality. Barny's Kolostrum Synermune™ může pět z Vás vyhrát, když se zúčastníte jednoduché soutěže. Zakoupíte v lékárnách nebo na webu www.barnys.cz. Více informací naleznete na www.kanadske-kolostrum.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jolana Fontiová - Bohumín, Stanislav Šefčík - Benešov, Jakub Jakubíček - Dúbrava, Hořejší Marie - Řepeč, Václava Jonášová - Krámy

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip