Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte inkoustovou náplň a tiskněte fotografie z dovolené v pohodlí vlastního domova

Vyhrajte inkoustovou náplň a tiskněte fotografie z dovolené v pohodlí vlastního domova

25.6.2013 - redakce Babinet.cz

Pokud máte doma inkoustovou tiskárnu a zrovna vám před sezónou dochází tisková náplň, můžete si zasoutěžit o jeden z produktů značky TEKO. Tato značka je vyráběna českou společností TEKO TECHNOLOGY, která se specializuje na výrobu a prodej tiskových náplní, tedy tonerů, kazet a pásek do laserových, inkoustových a jehličkových tiskáren, kopírek a faxů. Díky individuálnímu přístupu a ručnímu plnění dovedou tyto náplně vytisknout vyšší počet stran než ty originální a to za cenu o 50 – 70 % nižší.

Náplně značky TEKO jsou navíc ekologicky vyráběny i likvidovány a splňují všechny potřebné normy. Používané materiály pocházejí výhradně od dodavatelů ze zemí EU a tonerový prach splnil náročné testy zdravotní nezávadnosti Státního zdravotního ústavu v Ostravě. Používání těchto tiskových náplní je ekologicky šetrné a jejich zpětný odběr zajišťuje sám výrobce na všech sedmi pobočkách v rámci České republiky.

Ať již používáte laserovou či inkoustovou tiskárnu, při výběru ze sortimentu TEKO TECHNOLOGY rozhoduje pouze její značka a typ. Na novém e-shopu jsou k dispozici náplně vhodné pro tisková zařízení značek Brother, Canon, Epson, Fujitsu, HP, IBM, Lexmark, Konica-Minolta, Kyocera, Lanier, Mita, Oki, Olivetti, Panasonic, Philips, Ricoh, Samsung, Sharp, Star, Tally, Toshiba, Utax a Xerox. Pokud si chcete zasoutěžit o jednu ze tří inkoustových náplní a tisknout fotografie z dovolené v pohodlí vlastního domova, zodpovězte soutěžní otázku a připište značku a typ vaší tiskárny.

Více informací můžete získat na http://www.teko-toner.cz/.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Tereza Fránerová - Ostrava, Iveta Michalíková - Český Těšín, Zdena Baďurová - Lobodice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Jigo
26.6.2013 13:04

typ tiskárny....Canon 3150

jarmila.ruzanska
7.7.2013 13:18

Canon Pixma MP 495

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip